Програма «Життя міста»

У розділі: 18855 відео | АрхівRSS
Протиепідемічні заходи безпеки на виборчих дільницях
256

Протиепідемічні заходи безпеки на виборчих дільницях

  22-го листопада у Полтаві відбудеться другий тур виборів міського голови, а в Полтавській області проведуть повторне голосування з виборів депутатів до ряду сільських рад.
І попри те, що напередодні уряд запровадив карантин вихідного дня, на організацію та проведення самих виборів обмеження не поширюються.

Сергій Постівий, член центральної виборчої комісії :
- Люди не є обмежені… на сьогоднішній день 
 Я закликаю лише до одного…
Безпечність цього процесу 


В ході першого туру члени ДВК керувалися спеціально розробленою інструкцією щодо організації процесу голосування і приміщень для цього. Нині враховані всі помилки першого туру, інструкція доопрацьована і друковані примірники мають приїхати на дільниці.

Сергій Постівий, член центральної виборчої комісії :
- Ще будуть роздані
На кожній дільничній виборчій комісії 


Протиепідемічні заходи безпеки на виборчих дільницях будуть подібні до тих, що були впроваджені під час першого туру 25 жовтня - наголошують експерти.

Тетяна Дурнєва, директорка Громадського холдингу “ГРУПА ВПЛИВУ”:
- В цей день необхідно
І свідомо прийти на виборчу дільницю 


Та попри клопітку підготовку до другого туру місцевих виборів, у ЦВК не виключають те, що явка 22-го листопада може бути нижчою, ніж була 25 жовтня. Зокрема, і через карантин вихідного дня. В окремих громадах вже відбулося повторне голосування і по динаміці помітно, що кількість виборців, які прийшли на виборчі дільниці, зменшується.