Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
У Полтаві водій автомобіля BMW зачепив 10-річного хлопця.
410

У Полтаві водій автомобіля BMW зачепив 10-річного хлопця.

 12.30, 30-те листопадла. Вулиця Героїв Сталінграда ,11. Аварія . Водій автомобіля BMW не помітив 10-річного хлопця,який переходив дорогу пішоходним переходом -говорять в управлінні патрульної поліції Полтавщини .

Руслан Возниця - речник патрульної поліції Полтавщини:
-Внаслідок пригоди 10-річний пішохід отримав тілесні ушкодження і був шпиталізований до дитячої міської лікарні ,поруч і з ним знаходиться батько .Зараз дитина знаходиться на обстеженні у лікарів ,на місці ж події працюють слідчі і патрульні ,які встановлюють усі обставини пригоди.

За словами дядька хлопчика, в дитини постраждали ноги і ребра ,але точної інформації він не знає.

Роман - дядько постраждалого хлопчика:  
-Збили дитину, мого племінника.Зараз у больниці, голова начебто ціла, а ноги болять, ребра болять,говорять, що він його протягнув на пішохідному переході. Він не на велосипеді їхав , не біг , він просто спокійно йшов ,свідки є. 

Сам водій , свою провину визнає і шкодує про те, що трапилося на пішохідному переході. Говорить, що не помітив хлопця через заднє скло через його маленький зріст.

Микола - водій автомобіля :
-Чесно кажучи, я його не бачив. Я йшов у цьому ряду другому,тому, що мені треба було повертати наліво у двір. Тут стояло попереду дві машини , вони зупинилися,так, на пішохідному переході,через заднє скло я його дійсно не бачив,він нижче ростом набагато.Так,вдарив у коліно його ,я дуже шкодую,дуже шкодую, я за все своє життя не попадав в аварії.

Знайома водія Олена, що їхала поруч, зазначає - в пана Миколи річниця смерті сина,який загинув в АТО. Можливу тому і не був повністю сконцентрований да дорозі.

Олена- знайома водія:
- Просто у нього дуже сьогодні морально важкий стан, сьогодні річниця ,як його син загинув в АТО, може, мабуть це далося в знаки ,їхав, не побачив дитину ,звичайно хоче допомогти, звичайно визнає свою провину.

Нині дитина, що постраждала в аварії - у лікарні. За хлопчиком слідкують лікарі та надається цілодобова медична допомога, але стан хворого не коментують.

Степан Вернигора- медичний директор КП « Дитяча міська клінічна лікарня Полтавської міської ради»:
-У кожної дитини є лікуючий лікар. Лікар, котрий зараз працює, це черговий ортопед-травматолог,котрий працює на травмпункті.Лікар цілодобово чергує, надається цілодобова допомога в стаціонарі, а його лікуючий лікар вже закінчив свою роботу

У патрульній поліції Полтавщини кажуть - зараз встановлюють всі обставини ДТП. Яка відповідальність загрожує водію- стане відомо згодом.