Програма «Життя міста»

У розділі: 20038 відео | АрхівRSS
20 кисневих концентраторів отримали  медичні заклади Кременчука, що лікують хворих на коронавірусну інфекцію
301

20 кисневих концентраторів отримали медичні заклади Кременчука, що лікують хворих на коронавірусну інфекцію

Друга хвиля COVID-19 виявилася дуже потужною. Щодня до лікарень Кременчука госпіталізуються хворі у середньому та важкому стані,-говорить міський голова Кременчука Віталій Малецький. Додає: часто життя хворих залежить від подачі кисню, саме такого медичного обладнання вкрай бракувало Кременчуку. 

Нова пошта придбала для комунальних лікарень міста, що лікують хворих на коронавірусну інфекцію 20 кисневих концентраторів. 5 кисневих концентраторів отримали медики першої міської лікарні імені Богаєвського, 7 концентраторів - лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька», ще 8 приладів представники компанії передали Придніпровській лікарні. 

Віталій Малецький, міський голова Кременчука :

- Має таку потребу в дооснащені наших лікарень. Насправді на сьогодні Кременчук має 365 ліжок для лікування хворих на Ковід і ступінь оснащеності киснем цих ліжок трішки більше 50-ти відсотків. Нам потрібно для того, щоб повноцінно лікувати наших хворих , забезпечити 100 відсоткове оснащення цих ліжок.  Більш за все, дякуємо Новій почті , тому що я навіть не знаю, де ще є, щоб так оперативно відгукуються на прохання про допомогу.

За місяць на лікуванні в інфекційному відділенні перебуває до трьохсот чоловік,-говорить головний лікар закладу інтенсивного лікування «Кременчуцька» Оксана Корлякова , тому головною гострою проблемою, є нестача обладнання, що подає хворим кисень. Подарунок – безцінний , адже кисневі концентратори рятуватимуть життя,-додає Оксана Корлякова. 

Оксана Корлякова, головний лікар КНМП Лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» :

- Зараз ситуація в усій країні така ,що кисень має таку особливість замерзати, тому, коли примерзає труба , яка подає кисень поток зменшується, кисню стає менше і пацієнти втрачають те, що вони повинні отримати і тоді нам на допомогу приходять саме оці концентратори. Я дуже вдячна Новій почті за такий подарунок , це для нас дуже такий граний подарунок. 

Компанія допомагає боротися з Ковід-19 з початку карантину, тоді для придбання обладнання та засобів індивідуального захисту для українських лікарень виділила 25 мільйонів гривень, з початку другої хвилі -13 мільйонів.