Програма «Життя міста»

У розділі: 17364 відео | АрхівRSS
Новий світлофор встановили на перехресті вулиць Федора Матвієнка та Героїв АТО
694

Новий світлофор встановили на перехресті вулиць Федора Матвієнка та Героїв АТО

 На перехресті вулиць Федора Матвієнка та Героїв АТО ,що у Полтаві -новий світлофор. Лише за цей рік тут сталося чимало ДТП,-говорять правоохоронці,тому саме це перехрестя вважається одним з найнебезпечніших у місті.

Руслан Возниця, речник патрульної поліції Полтавщини:

-На цьому перехресті патрульні оформили 13 дорожньо-транспортних пригод . 4 з яких були з травмованими, в яких шестеро людей отримали травми і були шпиталізовані.

Але це статистика лише по тих аваріях, які фіксували патрульні. Не враховані ті, де учасники ДТП домовилися між собою про відшкодування або розійшлися по європтороколу,- говорить Руслан Возниця.


Руслан Возниця, речник патрульної поліції Полтавщини :

-Перехрестя є досить небезпечне, причиною цьому є саме те, що воно щільно забудоване і видимість на ньому досить обмежена і тому водії, які перетинають головну дорогу з другорядною , помічають автомобілі в останній момент , якщо не звернули увагу на знаки пріоритету.

Загалом же у місті є декілька вкрай небезпечних перехресть -говорять у поліції . Це перехрестя Європейської та Патріарха Мстислава , поблизу Конкорду , а також перехрестя Європейської , Раїси Кириченко та Кагамлика.Саме там концентрація аварій найбільша.