Програма «Життя міста»

У розділі: 16750 відео | АрхівRSS
З 1 січня 2021 року набрала чинності нова редакція санітарного регламенту в школах
246

З 1 січня 2021 року набрала чинності нова редакція санітарного регламенту в школах

З 1 січня 2021 року набрала чинності нова редакція санітарного регламенту в школах. Уже найближчим часом у шкільних їдальнях істотно змінитися меню для учнів, в якому буде більше корисних для організму дитини продуктів. Про це своїй сторінці в Facebook написала перша леді України Олена Зеленська.

Згідно з нормами санрегламенту, тепер в шкільних їдальнях не будуть продаватися сосиски, кава, енергетичні напої, рибні консерви та снеки, чіпси, обмежене вживання солі, цукру і хліба. Замість цього в шкільному меню збільшиться кількість м’ясних страв, молочної продукції та фруктів. Медики говорять – ці зміни однозначно призведуть до покращення здоров`я дітей.

Наразі додає Ольга Оксюта, розповсюджена проблема дитячого ожиріння та інші гастроентерологічні захворювання, внаслідок шкідливого харчування.

Оновлені норми санрегламенту задовільнили полтавців, адже здоров`я дітей стоїть на першому місці у батьків. На диво, школярі теж задоволені нововведенням і вважають таке харчування не тільки корисним, а ще й смачним.

Правильне харчування це не обмеження чи постійний контроль над собою, це спосіб життя, який збереже здоров`я – наголошують медики.