Програма «Життя міста»

У розділі: 16750 відео | АрхівRSS
11 січня - День пам'яті 14-ти тисяч вифлеємських немовлят
122

11 січня - День пам'яті 14-ти тисяч вифлеємських немовлят

11 січня - День пам'яті 14-ти тисяч вифлеємських немовлят. З новонародженому Христі цар Ірод бачив свого суперника. Тож вигадав хитрий план - нашкодити ісусу під приводом поклонитися йому ,-розповідає отець Василь Фазан.


Отець Василь Фазан, священик :- Ірод призвавши до себе волхвів хотів дізнатися, де був народжений Христос, для того, щоб поклонитися, а потім умертвити Христа. В сьогоднішній день , коли цар Ірод дізнався про те , що волхви пішли іншим шляхом і не повернулися до нього сповістити його , як пише Святе письмо , Ірод дуже розгнівався.

В цей же день Ірод наказав своїм воїнам вбити всіх дітей , які були народжені в Єрусалимі та Вифлеємі .

Отець Василь Фазан, священик :-Для того, щоб не було царя про якого він дізнався і в цей день він дав наказ , щоб вбити всіх дітей , які були народжені до двох років. В цей день воїни вбили близько 14 тисяч дітей.Приклад показує наскільки, мабуть, жага до влади дає можливість бути ненависною людиною до інших людей.

Отець Василь Фазан гооврить: приклад царя Ірода демонструє , що потрібно задуматися над життям куди прагнути і якими способами досягати своїх цілей. А діти вбиті за наказом Ірода є першими мучениками за Христа .В цей день саме цих дітей церква згадує молитвами,-говорить Василь Фазан.