Програма «Життя міста»

У розділі: 16750 відео | АрхівRSS
Полтавці протестують проти підвищення тарифів
286

Полтавці протестують проти підвищення тарифів

Полтавці протестують проти підвищення тарифів за транспортування газу і самої вартості палива блакитного палива. 11 січня під Полтавською обласною державною адміністрацією зібралося кілька сотень людей висловити своє обурення. Говорять - такі ціни на газ не під силу звичайним громадянам.


- Що нас привело? Наша бідність, наша убогість. Наприклад я отримую пенсію 3000 гривень, 1200 я плачу тільки за одне опалення, плюс електроенергія, гаряча вода, газ, за що мені жити?

- Це ж неможливо жити я все життя працював, зробив пенсію і мені її не вистачає щоб заплатить за комуналку.

- 4000 з 5000 якраз моя пенсія, в місць 4000 і 5000 якраз моя пенсія ну це нормально?

- Ми всі цивілізовані люди і розуміємо,що є якась рента добутку, транспортування але добувати за 2 гривні і продавати по 22, то якось вже досить, ціль моєї мети зібрати якомога більше таких же громадян як ми, яким не байдужа долі своєї країни.

Натовп налаштований категорично. Дійшло навіть до спроб прорватися в приміщення облдержадміністрації, але очільники акції та правоохоронці цьому завадили.

 -Прошу ніяких образ, ми вимагаємо своє ..

Після цього протестувальники вирішили перекрити дорогу по вулиці Собороності поблизу обласного Управління Служби безпеки. Люди говорять - вони у відчаї , готові на радикальні заходи протестів, адже ціни на комунальні послуги занадто високі.


- Людям набридло платити такі високі тарифи за газ, за світло ось буде підвищено, за воду тобто всі комунальні платежі нереально високі і люди вимагають щоб ціна була знижена, щоб плата за доставку була прибрана ціна на газ знижена.


Організатори акції підготували петицію до голови Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова та депутатів обласної ради говорить один із учасників акції Владислав Кошельник .

Владислав Кошельник , організатор акці
- До Полтавської ОДА зайшла група з 5 представників Територіальної громади, начебто для зустрічі з першим заступником голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова, Євгеном Грековим, вони пробули там 20 хв потім до народу вийшов перший заступник Біленького Олександр Лемешко і сказав, що будуть вирішувати все законним шляхом.

В свою чергу на цю подію зреагував і сам губернатор Олег Синєгубов. Полтавська обласна державна адміністрація завжди готова до конструктивного діалогу, щоб вирішувати ті чи інші проблеми жителів регіону. Ми моніторимо ситуацію, яка склалася навколо тарифів на газ. І в цьому напрямку ще раніше підготували низку пропозицій."- написав очільник Полтавської Обласної державної адміністрації у своєму Телеграм каналі.