Програма «Життя міста»

У розділі: 16750 відео | АрхівRSS
В Україні очікується значне погіршення погодних умов
133

В Україні очікується значне погіршення погодних умов

Завтра, 13-го січня складні погодні умови - сніг, мокрий сніг, часом дощ, налипання мокрого снігу, хуртовини, ожеледь, ожеледиця, сильний вітер - передбачаються на Півдні, Сході України, а також на Полтавщині, Сумщині, Дніпропетровщині, у східних районах Кіровоградської та Черкаської областей.

Про це на своєму телеграм каналі повідомила синоптик Наталка Діденко.

Протягом доби 13-го січня складні погодні умови поступово охоплять нашу південно-східну частину, Схід України, а також Полтавщину, Сумщину, Дніпропетровщину, східні райони Кіровоградської та Черкаської областей. Вдень 13-го січня на Одещині ситуація втихомириться.

Сніг випадатиме завтра також у західних областях України, "хвости" атмосферних фронтів іншого циклону, північного, посіватимуть снігом та ліпитимуть часом мокрим снігом.

Бо в західній частині поки що температура повітря вдень навіть перевищуватиме нуль градусів.

В Україні найближчої ночі очікується -2-7 градусів, завтра вдень 0-4 градуси морозу, на Півдні та Заході близько нуля Повітряна маса арктичного походження почне запливати в Україну з 14-го січня, розпочне з північних областей.

 Столиця завтра опиняється в паузі між двома потужними атмосферними циклонами, серед поля підвищеного атмосферного тиску.  Тому суттєвих опадів не передбачається.

Проте якщо "хвіст" атмосферного фронту все ж черкне - то й столиці  підсипле снігу. Вночі у Києві очікується -2-4 градуси, вдень близько 1-го морозу. Похолодання почне в Київ заходити з 14-го січня, пік морозів припаде на 15-19 січня. Передбачається у нічні години до -15-19 градусів.