Програма «Життя міста»

У розділі: 17272 відео | АрхівRSS
Тарифний мітинг у Полтаві
1173

Тарифний мітинг у Полтаві

 Біля Полтавської обласної ради сьогодні , 14 січня, протестували. Акція присвячена тарифній сесії обласної ради. Люди говорять : хоч Уряд прийняв зниження тарифу на газ та тільки з лютого місяця . Вважають: ніяких кардинальних змін не прийняли, додають: уявити не можуть ,якими будуть платіжки за січень . Олександр - один з учасників протесту . Говорить: за газ став платити приблизно на сорок відсотків більше.

Олександр Мороз, учасник протесту:  -У мене платіжка за газ була , за доставку , за транспортування - 1000 гривень, а за газ я заплатив 1500. Це в мене квартира 56 квадратних метрів. У мене індивідуальне опалення.  Ситуація така , що ще додає як кажуть градусу те, що у нас є локдаун , люди не заробляють гроші. Люди реально стали бідними.

Олександр переконаний: вирішувати питання стосовно тарифів потрібно тільки мирним шляхом.

Олександр Мороз, учасник протесту :
 -Треба слідкувати, щоб цей протест був мирним і не призвів до того, до чого закликають деякі політичні сили.Лише на законодавчому рівні можна змінити ситуацію. Тому навіть, якщо введуть пільгову ціну в районі семи гривень , то ніхто не говорить , що буде з доставкою на газ - це порядку 3 гривень. Саме ця складова тарифу обурює людей.

На акції і полтавець Олег Приймачов. Розповідає: головне зараз знайти варіант, що робити далі.

Олег Приймачов, учасник протесту: -Наш народ виживає і з останніх сил намагається  прокормити себе.Зараз для нас головне в правових методах знайти ті законні важелі впливу на владу, на депутатів .   Людям потрібно об’єднуватися .Тільки люди мають вирішувати як рухатися далі .

Завтра мітингувальники планують вийти на всеукраїнську акцію проти підвищення тарифів.