Програма «Життя міста»

У розділі: 17363 відео | АрхівRSS
У зв’язку з сильними морозами  у Полтаві  розгорнули пункти обігріву
205

У зв’язку з сильними морозами у Полтаві розгорнули пункти обігріву

Вже декілька днів у Полтаві тримаються сильні морози, у зв’язку з цим у місті організовано комплекс заходів з розгортання пунктів обігріву. Сюди може завітати кожен. Погрітися, випити чаю чи почитати книгу - все це можна зробити у пунктах обігріву. Один із таки пунктів, що у провулку Шевченка, 5а діє на базі Центру адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі БФ «Світло надії».

Максим Жмудь, адміністратор ЦА для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі БФ «Світло надії»

- Працюємо ми в штатному режимі з 08:00 ранку до 22:00 вечора. Центр у нас працює цілодобово, звісно ніхто на вулиці людей не залишить, якщо потребують після 22:00, вона може постукати у вікно або двері і їй відчинять і вона сяде погріться.

Для безхатченків тут є душ, спальні місця, телевізор, холодильник. Крім того, тут на місці є штатний лікар та соціальний працівник. Світлана проживає у центрі адаптації тимчасово, умовами, каже задоволена.

Світлана, тимчасово проживає у ЦА для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі
- Люди добрые подсказали обратится в центр.Я нахожуся здеся, спасибо Богу, в тепле, добре.А так тепло, очень хорошо. Есть душ, есть все коммунальные условия».

Олег, безхатченко

- Даже не в холоде дело. Дело в том, что в каждого человека бывают свои нюансы, в которых нету крыши над головой или какие-то проблемы жизненные. Сам фактор, что мы приходим сюда, обращаемся к людям и нам помогают.

Усього по місту діє 6 пунктів обігріву, 4 з яких знаходяться на території Подільського району Полтави.