Програма «Життя міста»

У розділі: 17364 відео | АрхівRSS
Відбулося друге пленарне засідання Шевченківської районної у м. Полтаві ради
414

Відбулося друге пленарне засідання Шевченківської районної у м. Полтаві ради

20 січня відбулося друге пленарне засідання першої сесії 8 скликання Шевченківської районної у м. Полтаві ради, на яке прибули 37 з 38 обраних депутатів.
На порядок денний було винесено 7 питань, а саме: обрання голови Шевченківської райради та його заступника, присвоєння рангу та умов оплати праці голові та його заступникові, внесення змін до структури виконавчого комітету та затвердження заступників голови ради з питань діяльності виконавчих органів, а також керуючого справами виконавчого комітету.
Шляхом таємного голосування на посаду голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради обрали Сергія Хавренкова. Це представник партії «Слуга народу», приватний підприємець ,1984 року народження. За нього віддали голоси 30 з 37 присутніх на сесії депутатів. Не брали участі у голосуванні представники фракцій «Рідне місто» (4 депутати) та 3 депутати від «Свободи».
Заступником голови Шевченківської райради стала депутатка від ЄС Наталя Костіна. Новообраний голова зазначив, що поки що не має досвіду роботи в органах місцевого самоврядування, але налаштований швидко увійти в курс справ та працювати на результат.

Сергій Хавренков голова Шевченківської районної у м. Полтаві ради

- Дякую за довіру. Разом ми зможемо виправдати сподівання наших виборців, спробуємо показати гарні результати нашої роботи.  По поводу освітлення, прибирання, це - важливі питання.  

Під час засідання новообраному голові Шевченківської районної у м. Полтаві ради Сергію Хавренкову було присвоєно 7 ранг в межах 3 категорії посад особи місцевого самоврядування.