Програма «Життя міста»

У розділі: 17272 відео | АрхівRSS
В Україні завершилася реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні
189

В Україні завершилася реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні

В Україні завершилася реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Учасникам потрібно було заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету, роздрукувати квитанцію та оплатити послугу проведення пробного ЗНО. За 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО вже можна буде перевірити факт зарахування коштів, - розповідає відповідальна за проведення оцінювання на Полтавщині Наталія Барболіна.

Наталія Барболіна, відповідальна за проведення ЗНО на Полтавщині

- Станом на 19 число, ну звичайно тільки на ранок було по Полтавській області подано заяв 6 300. Головне на сьогодні - перевірити учасникам через свій особистий кабінет чи пройшла у вас проплата, ще раз перевірити чи правильно ви вибрали для себе місце проведення пробного тестування.

Наталія Барболіна каже, якщо ви ненароком обрали не те місто для проходження пробного ЗНО, то до 25 січня це ще можна виправити. Варто лише на електронну адресу регіонального центру надіслати заяву і внести зміни. Також у своєму особистому кабінеті учасники ЗНО знайдуть і запрошення для участі в пробному тестуванні.

Наталія Барболіна, відповідальна за проведення ЗНО на Полтавщині

- 10 квітня саме тестування. Після цього ще протягом 4 днів можна буде завантажити свої відповіді. Під час пробного тестування ви берете участь 1 раз очно, але вам надається доступ до зошитів із завданнями сертифікаційної роботи з тих предметів, який ви для себе обрали як необхідний в подальшому для вступу.

Вартість пробного ЗНО у 2021 році в різних регіонах становило від 195 до 255 грн. Це пов’язано з особливостями друку і доставкою матеріалів.