Програма «Життя міста»

У розділі: 17362 відео | АрхівRSS
У Полтавській облдержадміністрації відбулося координаційне засідання щодо тарифного питання
374

У Полтавській облдержадміністрації відбулося координаційне засідання щодо тарифного питання

Необгрунтоване підвищення тарифів на розподіл природного газу від Акціонерного Товариства «Полтавагаз» викликало і продовжує викликати соціальний резонанс. У Полтавській облдержадміністрації відбулося координаційне засідання щодо тарифного питання за участю представників АТ «Полтавагаз», депутатів обласної ради, голів РДА, ТГ та громадськості.
На численні запитання присутніх відповідав перший заступник голови правління АТ «Полтавагаз»Олександр Чухрай.


Олександр Чухрай перший заступник голови правління АТ «Полтавагаз»

- Враховуючи численні звернення громадян, споживачів природного газу пропонується здійснити перегляд тарифів на послуги з розподілу природного газу для операторів та внести зміни, відповідно той рівень, який на сьогоднішній день вже опублікований, відповідно проходе процедура, слухання. 10-денний термін, орієнтовно на 29 число, я думаю ці тарифи після публічних обговорень вони будуть затверджені. Наголошую, що нкрекп КП визнав, що оті тарифи, що були встановлені в грудні 2020 року, є економічно обгрунтованими.


Учасники засідання просили керівництво Полтавагазу обгрунтувати економіку тарифу а також озвучити рівень середньої зарплати топ-посадовців акціонерного товариства, але конкретної відповіді так і не отримали.

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов зазначив, що Проблеми підприємства Полтавагаз аналогічні тим, що мали місце в «Лубнигаз». Губернатор підкреслив, що Олександр Чухрай постійно ухиляється від відповіді.