Програма «Життя міста»

У розділі: 17362 відео | АрхівRSS
Поліція Полтавщини встановлює громадян, які потерпіли внаслідок шахрайських дій злочинної групи
305

Поліція Полтавщини встановлює громадян, які потерпіли внаслідок шахрайських дій злочинної групи

Поліція Полтавщини встановлює громадян, які потерпіли внаслідок шахрайських дій злочинної групи, що продавала автомобілі з підробними агрегатами та документами з використанням Інтернет-мереж.- повідомляє, начальник поліції Полтавщини Іван Вигівський.
 Іван Вигівський начальник поліції Полтавщини:

- Чотирьох полтавців затримали під час чергового продажу іномарки під виглядом вживаного автомобіля. Спільники купували на території України автомобілі, якими заборонено користуватися на законних підставах. Як правило, це нерозмитнені транспортні засоби або ті автомобілі, які перебувають у розшуку. Надалі, використовуючи закриті телеграм-канали, шахраї замовляли за певну суму коштів виготовлення підробленого свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів. А коли документи були готові, під них виготовляли металеві пластини з номерними позначеннями кузовів автомобілів та кустарним способом у гаражах та боксах вварювали їх замість справжніх номерних позначень. 

Після того, як автомобіль був готовий до продажу, його виставляли на популярних Інтернет-ресурсах із заниженою ціною, що приваблювало покупців. Встановлено щонайменше 5 фактів реалізації таких автомобілів до різних регіонів України. За попередньою версією слідства, кількість постраждалих внаслідок злочинної діяльності фігурантів може бути значно більшою. Враховуючи це, поліція Полтавщини закликає громадян, які стали жертвами шахрайських маніпуляцій з автомобілями, повідомити до поліції за номерами: (066) 559-08-43 (Управління карного розшуку ГУНП), (066) 934-60-01 (Слідче управління ГУНП), або 102.