Програма «Життя міста»

У розділі: 17272 відео | АрхівRSS
Вже вп’яте Полтава долучилася до участі у Міжнародному флешмобі музейних селфі
245

Вже вп’яте Полтава долучилася до участі у Міжнародному флешмобі музейних селфі

Вже вп’яте Полтава долучилася до участі у Міжнародному флешмобі музейних селфі, хоча цьогоріч і у зміненому локдауном форматі. Музеї міста запрошують усіх поціновувачів мистецтва та любителів селфі «відвідати музей з дому», взяти участь у міжнародній акції дистанційно. Завідувачка науково-дослідного експозиційного відділу виставкової роботи Полтавського краєзнавчого музею імені Кричевського Марина Кондратенко каже, що вчора до них надійшло чимало тематичних фото, сьогодні люди теж продовжують їх виставляти.

Марина Кондратенко, завідувачка науково-дослідного експозиційного відділу виставкової роботи Полтавського краєзнавчого музею імені Кричевського:

- Фотографуються у нас досить багато в музеї. Взагалі фотографування у нас платне, як і в більшості музеїв міста і України, але саме до такої акції міжнародної «фотографування безкоштовне». Ми вже пропонували нашим відвідувачам знайти старі фото, зроблені в експозиції музею, на подвір’ї або біля центрального входу і з певним хештегом виставити в соцмережах, або на сторінці музею в Фейсбук або Інстаграм.

Зазвичай полтавські музеї до Міжнародного дня музейного селфі готують нові фотолокації або пропонують сфотографуватися з експонатами, яких немає в діючій експозиції. Приміром, у Полтавському літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського цього разу пропонують поділитись у соцмережах фото, зроблених на фоні музейних об’єктів. А у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка радять викласти у соцмережі минулорічні селфі у музеї, або ж відтворити вдома будь-який музейний експонат. Головне не забудьте поставити відповідні хештеги #MuseumSelfieDay2021#назва музею#сумуюзамузеєм. На найкреативніших авторів чекатимуть подарунки. Фотографії ще можна виставляти протягом кількох днів.