Програма «Життя міста»

У розділі: 17364 відео | АрхівRSS
З липня минулого року електронний мобільний додаток «Дія» можна використовувати і для ідентифікації осіб, які прибули до суду
1135

З липня минулого року електронний мобільний додаток «Дія» можна використовувати і для ідентифікації осіб, які прибули до суду

З липня минулого року електронний мобільний додаток «Дія» можна використовувати і для ідентифікації осіб, які прибули до суду. Таку ініціативу Державної судової адміністрації підтримує і Територіальне управління Служби судової охорони Полтавської області. 

Анатолій Савченко, голова районного Октябрського суду м. Полтава :

-Це доступно і,мені здається, що і необхідно, і можливо для спрощення входу в приміщення. Для зручності тим, хто приходить до суду.У суду ніяких заперечень проти цього немає.

Працівники Територіального управління Служби судової охорони Полтавської області кажуть, що полтавці активно користуються додатком. Особа, яка бажає потрапити до суду, може подавати е-паспорт громадянина України, е-паспорт для виїзду за кордон та е-посвідчення водія через мобільний додаток «Дія». Пред’явлення електронних документів не потребує додаткового пред’явлення документів, що посвідчують особу, у паперовому вигляді. Володимир користується додатком близько 6 місяців, говорить, що для нього це дуже зручно.

Володимир, полтавець:

- Користуюся насамперед тому, що це зручно. Всі документи, які в мене, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, паспорт - все є в «Дії». Це зручно, удобно і практично.

Зручність додатка оцінили і посадовці. Заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку і цифрової трансформації Богдан Бабіч розповідає, що також активно користується мобільним електронним додатком «Дія».

Богдан Бабіч, заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрової трансформації:

-ОДА спільно із територіальним відділенням у Полтавській області в усіх судових установах Полтави запровадили ідентифікацію відвідувачів по мобільному додатку «Дія». Це дуже зручно.

Завантажити додаток "Дія" можна з App Store або Play Market.