Програма «Життя міста»

У розділі: 16713 відео | АрхівRSS
У Полтаві визначили супермаму.
437

У Полтаві визначили супермаму.

Конкурс «Я - супермама» зібрав шістьох полтавок, які своєю нестримною позитивною енергію та креативом доводили глядачам, що вони - справжні супергероїні для своїх дітей. Учасниць було шестеро, і кожна з них створила незвичайний образ для конкурсу.
 Людмила Джеря, учасниця конкурсу "Я - супермама"
"Цей образ – він народився нещодавно, звуть мене Танцулька. На цьому святі я буду танцювати багато, буду шуткувати, дарити людям радість. А народився він, тому що я проводила дитяче свято для танцювального колективу, де займається моя дитина"
Валентина Лисенко, учасниця конкурсу
"Мы взяли образ бурундуков из музыкального фильма «Бурундучки»… «Элвин и бурундучки"
Владислава Лисенко, дочка учасниці конкурсу
"Там, как бы есть парни-бурундуки, девушки-бурундуки – ну вспомнили, что их трое, и они поют"
Лоліта Лисенко, дочка учасниці конкурсу
"Главное – это участие и подарить всем людям радость, чтобы всем понравилось"
Були серед матусь - і фея-чарівниця, і Пеппі Довга Панчоха, і Гайка з мультфільму про Чіпа і Дейла, і граційна дівчина-кішка. Усі мами малу змогу показати свої таланти у п’яти конкурсних епізодах: візитівці, інтелектуальних експромтах, творчому номері та спортивному дефіле.
Оксана Денега, заступник директора з культурно-масової роботи МБК
"Всі конкурси, які проходять в міському будинку культури, вони розраховані на те, що всі учасниці доходять до фіналу – тобто ніхто не вибуває всередині конкурсу. І тому, зрозуміло, що щоб не втомлювати глядача, у нас учасниць 6-7, 8 максимум"
Підтримати супермам та їхніх супердіток прийшли зацікавлені полтавці, які охоче ділились своїми думками з приводу таких незвичайних для Полтави конкурсів.

Как говорил Горький: какое отношение к женщине - такая и страна.Я считаю, что наших женщин нужно любить, и не только на 8-е марта говорить им приятніе слова. Будет семья должна на первом месте - будет крепкая страна»

Материнство очень важно, для женщины - это, по-моему, наиглавнейшее, что может быть в жизни. А такие конкурсы поддерживают маму красивой, дают стимул»

І як раз оці конкурси і дають можливість молоді подивитися, як гарно бути мамою і як це гарно, коли у тебе діти»

У планах організаторів - розповідає один з них - провести міський конкурс «Краща матуся Полтави», відкритий для усіх бажаючих.
Крім переможниці обрали ще й «Маму-суперенергію», «Маму-суперчарівність», «Суперстиль», «Суперпозитив» та «Суперталант». І, безумовно, всі вони - переможниці для своїх дітей.

 Денис Кривошапко, син переможниці конкурсу
"Я суперсин у супермами!"
Марія Кривошапко, переможниця конкурсу «Я - супермама»
"Я ни на что не рассчитівала, просто принимала участие, просто хотілось нових впечатлений и позитива, что-нибудь поменять в своей жизни. Главное – участие, а не победа. А победа досталась – это еще радостней!"

 Людмила Джеря, «Мама - суперенергія», «Супермама глядацьких симпатій»
"Головне серед всіх титулів і звань – це залишатися мамою! Доброю, рідною і лагідною для своєї дитини"