Програма «Життя міста»

У розділі: 16082 відео | АрхівRSS
Полтавські студенти-фінансисти показали свої знання з податкового законодавства
192

Полтавські студенти-фінансисти показали свої знання з податкового законодавства

Протягом лютого працівники та інспектори Державної податкової інспекції України в місті Полтава проводили додаткові лекції для студентів-фінансистів. Хлопці та дівчата не лише поглибили свої знання щодо оподаткування, вони готувалися до брейн-рингу. Дізналися багато нового - розповідають гравці.

Анна Кузьменко, учасниця брейн-рингу
"Вивчали ми багато тем, це такі, як реєстрація транспортних засобів, нерухомість, про землю, звісно, що про ДФО, так как ми єсть учасники в цьому, а також ми вивчали єдиний податок - в спеціальному режимі. Це було дуже цікаво, що ми тільки вивчаємо наше життя і нашої країни"

Більшість гравців - студенти-волонтери, які допомагають податківцям з консультуванням платників податків та розповсюдженням інформаційних матеріалів. Волонтерська робота - зазначають вони - це своєрідна постійна практика та перевірка набутих знань та навичок.

 Марина Гузик, учасниця брейн-рингу
"Саме як волонтерство в ДПІ і цей брейн-ринг допомагають зробить більш практичними ті знання, відчути на практиці їх дію"

 «Один - это мало! Один - это хило! Мы все команда - убойная сила!»

Цей брейн-ринг вже не перший - розповідає Тетяна Гуржій з Державної податкової інспекції - діти завжди виявляють цікавість до таких заходів, та сприймають їх, як веселу гру, а не як іспит чи залік, то ж це чудовий спосіб передати свої знання, можливо, новому поколінню майбутніх податківців.

Тетяна Гуржій, начальник інформаційно-комунікаційного відділу ДПІ України у м. Полтава
"Вони це більше сприймають, я думаю, як інтерактивну гру, вони з таким ентузіазмом, скажемо, займались і під час занять, і після занять, і ніколи не було такого, що «От уже потрібно йти, от закінчилось уже, от уже дзвоник». Вони завжди цікавились і хотіли знати навіть більше, чим ми підготували їм по програмі, по оцій навчальній"

Того ж дня волонтери ДПІ провели акцію для студентів-контрактників «Скористайся правом на отримання податкової знижки» та роздали листівки з інформацією про те, як отримати податкову знижку на навчання.

 «Фінансисти ми хороші - любимо великі гроші!»