Програма «Життя міста»

У розділі: 17285 відео | АрхівRSS
На засіданні  комісії облради з питань регламенту обговорили «регіональну програму інформатизації «Цифрова Полтавщина».
176

На засіданні комісії облради з питань регламенту обговорили «регіональну програму інформатизації «Цифрова Полтавщина».

    Головна тема порядку денного засіданнz постійної комісії облради з питань регламенту, депутатської діяльності, цифрового розвитку - проект рішення и «Про регіональну програму інформатизації «Цифрова Полтавщина» на 2021-2023 роки. Її мета - підвищення рівня доступності цифрових сервісів, послуг для громадян, впровадження інноваційних та передових ІТ-рішень для соціально-економічного розвитку регіону.

Сергій Марчишинець, т. в. обов’язки начальника Управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської ОДА :- По суті програма відпрацьована, має відповідне погодження , тому що раніше програма виносилася при попередній каденції. Не вистачило декілька голосів для того, щоб забезпечити її прийняття . Знову ми пройшли повторне внесення корективів відповідно до певних пропозицій , які були внесені на засіданні науково-технічної ради.

Стосовно програми у присутніх виникли дискусії, погляди розділилися: дехто вважав, що її потрібно рекомендувати на розгляд сесії, а дехто, що потрібно доопрацювати.

Олег Дядик, депутат Полтавської облради :-Ми приймаємо такий черговий довгобуд , в виді нашого аеропорту , і так далі в якого не буде ні кінця не краю. Я погоджуюся з вами, що цю програму потрібно приймати, але потрібно напрацювати дійсно достойну програму.

У підсумку програму рекомендували на розгляд сесії. Нагадаємо, пленарне засідання четвертої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання відбудеться 23 лютого.