Програма «Життя міста»

У розділі: 17304 відео | АрхівRSS
Мінрегіон відібрав 8 проєктів ДФРР від Полтавщини
150

Мінрегіон відібрав 8 проєктів ДФРР від Полтавщини

 Під головуванням Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова відбулось засідання Комісії з відбору проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.

 У Державному бюджеті на 2021 рік передбачено 4,5 млрд гривень на Державний фонд регіонального розвитку. Від регіонів надійшли пропозиції щодо фінансування з ДФРР 294 проєктів, із яких 148 – перехідні і реалізовуються з минулих років.

Комісія підтримала всі проєкти регіонального розвитку, до яких не було зауважень, та рекомендувала включити їх у проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України.

Зокрема від Полтавської області відібрані:
- реставрація Полтавської обласної філармонії;
- реконструкція приміщення під музей у Більську;
- створення науково-освітнього простору «Музей науки» у Полтаві;
- створення комунального підприємства з переробки молока й виробництва молочної продукції на території Лохвицької громади;
- реконструкція з добудовою будівлі рентген-діагностичного кабінету Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру;
- реконструкція Полтавського обласного клінічного онкодиспансеру з добудовою радіологічного відділення і лабораторії радіонуклідної діагностики;
- будівництво басейну в Миргороді та реконструкція спортивного залу в Демидівській ЗОШ (проєкт є перехідним з минулих років).

Сума виділених коштів ДФРР на Полтавську область у 2021 році становить 118,8 мільйона гривень.

 «Минулий рік на Полтавщині став найбільш ефективним у реалізації проєктів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Було використано 99% – фактично все фінансування, яке області надійшло від ДФРР, – розповів голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов. – Докладемо максимум зусиль, щоб і цього року всі кошти, які нададуть Полтавщині, були вкладені в розвиток інфраструктури».

 Повідомляє пресслужба Полтавської ОДА.