Програма «Життя міста»

У розділі: 17301 відео | АрхівRSS
Про реорганізацію КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» говорили на засіданні профільної  комісії
195

Про реорганізацію КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» говорили на засіданні профільної комісії

 На засіданні постійної комісії облради з питань освіти, науки та культури підтримали проект рішення «Про внесення змін до рішення пленарного засідання другої сесії Полтавської облради восьмого скликання «Про реорганізацію Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» шляхом приєднання до Гадяцького дитячого будинку та перепрофілювання і зміну найменування Гадяцького дитячого будинку .

Ольга Усанова, депутат облради:

-Передбачає створення у місті Полтава відділення Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, передбачає збереження його матеріально-технічної бази та збереження трудового колективу, який працює у цьому закладі.

Заклад буде продовжувати виконувати свої властиві функції,-розповіла начальник служби у справах дітей Полтавської ОДА Ірина Фоменко.

Ірина Фоменко, начальник служби у справах дітей Полтавської ОДА:

 -Ми зараз виписуємо проект статуту і ми намагаємось прописати. Я не можу вам зараз гарантувати, що спочатку Полтава, потім Гадяч . Ми це питання будемо узгоджувати з Міністерством соціальної політики. Ми ці роботи, які планували , ми їх плануємо на 2021 рік , те бачення стосовно ремонтних робіт ми плануємо зробити це в цьому році.

Проект даного рішення на комісії підтримали. Питання винесене на засідання четвертої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання.

Приєднуйтесь до нас у Телеграм: https://t.me/irt_poltava