Програма «Життя міста»

У розділі: 17302 відео | АрхівRSS
У Полтаві відкрилася виставка робіт викладачів, студентів та випускників кафедри образотворчого мистецтва ПНПУ «Духовний поступ»
137

У Полтаві відкрилася виставка робіт викладачів, студентів та випускників кафедри образотворчого мистецтва ПНПУ «Духовний поступ»

  У полтавському Краєзнавчому музеї відкрилася виставка робіт викладачів, студентів та випускників кафедри образотворчого мистецтва ПНПУ «Духовний поступ». Вона присвячена 40-річчю кафедри і є її творчим звітом. Нинішні та колишні науково-педагогічні працівники та студенти - митці високого рівня, - з гордістю говорить ректор університету Микола Степаненко.

 Микола Степаненко ректор ПНПУ ім. В.Г. Короленка:

-Кожен митець вибудував свій храм і сьогодні ми представляємо цілу духовну галактику. Поєдналися викладачі, знані художники, випускники, які вже утвердилися в духовному світі і студенти, які тільки сходять на Олімп. Красивий такий триптих мистецький виходить

Присутні - серед яких відомі та досвідчені майстри пензля - високо оцінили представлені роботи.

Юрій Самойленко голова полтавської обласної організації національної спілки художників України:
-Творчий звіт дуже важливий для кафедри
Викладач - це творча особистість. Якщо викладач не є творцем, то його праця може бути марною


Народний художник України Анатолоій Чорнощоков, який очолює кафедру, зазначив, що тут представлені різноманітні жанри: живопис, графіка, лялькарство, писанкарство, батік, кераміка. І цей симбіоз свідчить про рівень майстерності колективу. Тетяна Куца представила на виставці свою роботу «Зимові візерунки» у жанрі народний декоративний розпис.

 Тетяна Куца випускниця кафедри образотворчого мистецтва ПНПУ ім. Короленка:
-Саме полтавський розпис, наш народний. Робота «Зимовий візерунок» у холодних відтіночках. Ще роботи з цієї серії представлені

В експозиції - близько 100 творчих робіт від 50 митців. Виставка «Духовний поступ» працюватиме у Краєзнавчому музеї по 19 квітня.