Програма «Життя міста»

У розділі: 17301 відео | АрхівRSS
У Полтавській облраді обговорили складові тарифу на газ та шляхи зменшення ціни на нього
357

У Полтавській облраді обговорили складові тарифу на газ та шляхи зменшення ціни на нього

 На засіданні робочої групи з вивчення питання щодо визначення права власності газорозподільних мереж Полтавської області розглянули відповіді на депутатські звернення щодо газорозподільних мереж на території області.

Олександр Лемешко, перший заступник голови Полтавської облради:

-60 громад нам надали відповідь стосовно наявності рішень про передачу газорозподільних мереж тим газорозподільних підприємствам, які є . Ми отримали відповідь від деяких державних установ стосовно діяльності даних підприємств , наступний етап -це моніторинг інвентаризація газорозподільних мереж, які знаходяться на території області .

На засіданні робочої групи обговорили дві складові тарифу на газ .

Руслан Богдан, голова робочої групи з вивчення питання щодо визначення права власності газорозподільних мереж області:
-Це вартість газу і виробничо-технологічні витрати. На вартість газу ми можемо впливати тільки якимись зверненнями на Президента України, на Прем’єра -міністра , щоб вони давали роз’яснення, чому саме така ціна. Друге це виробничо-технологічні витрати , я запропонував їх перевірити.

Також на засіданні робочої групи заслухали вимоги громад нашої області.

Тетяна Донченко, координатор Громадської ради при Полтавській обласній раді:

-Повинно бути створене комунальне підприємство обласне, яке буде займатися питаннями розподілу газу для споживачів і це було б найкращим варіантом для нашої Полтавської області , тому що це б підприємство мало б можливості заключати договори по обслуговуванню розподільчих мереж і вартість цих би послуг була б достатньо низькою.

Вже на наступній сесії обласної ради , повинні надіслати письмове звернення до Президента України та Кабміну , з вимогою знизити вартість газу для споживачів.

Приєднуйтесь до нас у Телеграм: https://t.me/irt_poltava