Програма «Життя міста»

У розділі: 20606 відео | АрхівRSS
Відбулося засідання постійної комісії Полтавської облради з питань бюджету та управління майном
197

Відбулося засідання постійної комісії Полтавської облради з питань бюджету та управління майном

Після дводенної перерви продовжилось засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань бюджету та управління майном. На порядку денному - 17 питань. Серед них: “Про реорганізацію Центру соціально-психологічної реалібілітації дітей» щляхом приєднання до Гадяцького дитячого будинку. Ольга Усанова - депутат обласної ради вважає нераціональним рішення щодо закриття реабілітаційного центру у Полтаві.

Ольга Усанова, депутат обласної ради
- На робочій групі ми збиралися багато разів, обговорювали спільно з фахівцями юристами і пропонуємо до затвердження зберегти майно закладу у Полтаві, колектив який там працює і зробити життєздатною ту модель яка дозволить мати два заклади у Полтаві і в Гадячі.

За це питання більша частина депутатів проголосувала «За». А остаточне вирішення долі Полтавського реабілітаційного центру в Полтаві буде вирішуватись на сесії обласної ради 23 лютого. Крім цього, депутати розглянули питання приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

Сергій Сагайдачний, начальник управління майном обласної ради
- Полтавський клінічний туберкульозний диспансер який знаходиться в селищі Веприк передати в селищну раду, на минулій сесії ми основний об`єкт передали туди.
Це питання депутати підтримали, проте детальне обговорення і голосування за передачу майна відбудеться на сесії 23 лютого.