Програма «Життя міста»

У розділі: 20606 відео | АрхівRSS
Програму підтримки ОСББ продовжать ще на рік - зазначили на засіданні президії Полтавської облради
175

Програму підтримки ОСББ продовжать ще на рік - зазначили на засіданні президії Полтавської облради

Відбулося засідання президії Полтавської обласної ради, де розглянули та схвалили порядок денний засідання 4-ї сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання. Винесуть 11 основних питань, зокрема: виконання обласних програм, термін дії яких завершився 2020 року, затвердження програм на новий період, розгляд майнових питаннь. З метою погашення заборгованості програму підтримки ОСББ продовжать ще на рік, зазначив начальник обласного управління житлово-комунального господарства Едуард Рева.

Едуард Рева, начальник обласного управління житлово-комунального господарства Полтавської ОДА

- Проаналізувавши стан, ми побачили, що є заборгованість за 2020-й рік. Вона складає 2 млн 223 тис. Треба продовжити програму і виділити ці кошти. Програму підтримки ОСББ планують продовжити з метою погашення заборгованості, оскільки торік кілька ОСББ взяли кредити на 10 років, - зазначив Едуард Рева.

Едуард Рева, начальник обласного управління житлово-комунального господарства Полтавської ОДА.

- Горішні плавні ОСББ 6/11 кредитів, Карлівка 2/2, Кременчук ОСББ 100 кредитів, Лубни 4/6, Миргород 1/1, Полтава 19/28, Супрунівка 1/1, Хорол 13/17. + 01-02 - 01-13 «Еслі обласна рада приймає, що будемо продовжувати, то додатково треба передбачити більше 8 млн грн..

Голова обласної ради Олександр Біленький, який вів засідання, запропонував продовжити програму підтримки ОСББ до 2029 року. Зміни і продовження на 1 рік стосуються і програми «Питна вода Полтавщини»

Едуард Рева, начальник обласного управління житлово-комунального господарства Полтавської ОДА

 - У 2020 році у нас був затверджений перелік майже на 36 млн. У зв’язку з обмеженням коштів було використано тільки 8 млн 350 тис. Був затверджений перелік, який ми не виконали.


На засіданні президії підкреслили, що не був запроваджений моніторинг ситуації з бурінням свердловин в селах. Депутат Полтавської обласної ради Валерій Капленко 00013 наголосив, що треба спростити процедуру подачі води в села та врегулювати питання обслуговування водогонів. Тож, відповідне звернення підготують до ВР , а програма «Питна вода Полтавщина» ще коригуватиметься, - зазначив Голова обласної ради Олександр Біленький.

Олександр Біленький голова Полтавської обласної ради
- У нас 60 об’єднаних громад. Наприклад, програма «Питна вода Полтавщини» - це співфінансування з обласного бюджету і з бюджету громад. Ми повинні врахувати певні норми, певні обставини, щоб громада могла ці об’єкти спів фінансувати».

На сесії, що відбудеться у Полтаві 23 лютого, також говоритимуть про зміни до показників обласного бюджету-2020, про реорганізацію закладів професійно-технічної освіти, розглянуть деякі майнові та інші питання.