Програма «Життя міста»

У розділі: 18016 відео | АрхівRSS
У Полтаві відбулася друга сесія Полтавської районної ради 8 скликання
419

У Полтаві відбулася друга сесія Полтавської районної ради 8 скликання

На другій сесії Полтавської районної ради 8 скликання розглянули ряд важливих питань - серед яких: внесення змін до показників районних бюджетів, розподіл залишків коштів з минулорічного бюджету, прийняття регламенту у новій редакції, а також майнові питання - усього близько 70 питань було винесено на порядок денний.

Голова Полтавської районної ради Михайло Кононенко говорить - одним з найважливіших завдань, яке вдалося виконати - погашення заборгованості по зарплатам у районах.

Михайло Кононенко голова Полтавської районної ради
- Ми виплатили по заробітній платі - задоволений сьогоднішнім рішенням. Люди тепер не будуть мені кожен день телефонувати.

 Андрій Олефіренко депутат Полтавської районної ради
- Я радий, що наша РДА досягла спільного рішення, компромісу з Полтавською районною радою і люди отримають свою зарплату. А це 10 районів, там більше 1000 працівників.

Також в ході засідання депутати Полтавської районної ради проголосували за пропозицію від ГО «Рух опору капітуляції» - надіслати звернення від депутатів до голови Верховної Ради і Генпрокурора з приводу розслідування вбивства Шеремета і звільнення людей, які безпідставно підозрюються у цьому вбивстві, - говорить депутат Полтавської районної ради Євген Янкевич.


Євген Янкевич депутат Полтавської районної ради, голова постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики
- Зараз ми проголосували за таке звернення, щоб зменшити суворість запобіжних заходів до цих людей і створити тимчасову слідчу комісію у Верховній Раді, аби чітко контролювала процес розслідування.

Також серед питань порядку денного: реорганізація райрад шляхом приєднання до Полтавської районної ради, майнові питання, звернення до Міністерства розвитку громад щодо врегулювання питання з однаковими назвами населених пунктів та звернення депутатів до Кабміну та Фонду держмайна України щодо продовження дії договору оренди на період обмежень у зв’язку з пандемією Ковід-19.

Наступну сесію Полтавської районної ради 8 скликання планують провести до 1 квітня. На неї винесуть розгляд програм, що стосуються соціально-економічного розвитку району, - зазначив голова Полтавської райради Михайло Кононенко.