Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
У Полтаві відкрилася персональна виставка картин журналістки Олени Никифоренко під назвою «Авантюра. Весна починається з любові»
377

У Полтаві відкрилася персональна виставка картин журналістки Олени Никифоренко під назвою «Авантюра. Весна починається з любові»

 Культурне життя міста вирує, а з початком весни воно розквітає ще яскравіше. У Полтавській обласній бібліотеці ім. Котляревського відкрилася персональна виставка картин журналістки Олени Никифоренко під назвою «Авантюра. Весна починається з любові». В експозиції 9 картин, які Олена написала олійними фарбами протягом останніх півроку.

Олена Никифоренко журналіска UA: Українське радіо «Лтава»:
-Ця виставка присвячена 1 березня, початок весни. Весну зустрічаю з любов’ю, автанюрно, тому що я - художниця аматорка і це сміливий експеримент мого творчого життя.Назви філософські, назви самоіронічні. Як говорять класики: скажіть мені, як художник художнику: ви малювати вмієте?

Олена Никифоренко веде мистецький проект на радіо і постійно спілкується з художниками, тож вирішила і сама розфарбувати будні. Її творча енергія б’є через край: журналістка постійно навчається новому та прагне охопити чи не усі сфери мистецтва: окрім захоплення живописом, вона пише вірші, займається класичною хореографією, бере участь у театральних постановках. Своїм прикладом доводить - у житті завжди можна знайти час, щоб долучитися до прекрасного.

Олена Никифоренко журналіска UA: Українське радіо «Лтава»:
-Відкрию таємницю: в добі 24 години. І якщо правильно розподілити дедлайн, встигаєш все. У мене навіть залишається вільний час.
Надихає природа, надихають прямі ефіри, надихає посмішка і я хочу, щоб вона ніколи не зникала з мого обличчя


На виставку завітали друзі Олени Никифоренко, серед яких - полтавські художники, які відзначили її як багатогранну особистість.
Інна Пушкарьова-Лосєва голова творчого товариства «Художник»:
-Это интуиция. То, что ты чувствуешь, то ты и передаешь на полотно. И я счастлива, что это тебя радует в первую очередь. Это тебе украшает жизнь.Журналистика - это хорошо, балет - это прекрасно. Но живопись - это вечно

 Тетяна Сівкова художниця:
-Леночка, я тебя поздравляю от всей души. Я очень рада, что ты на это рушилась, что такой смелый експеримент у тебя получился очень удачным, очень творческим и желаю чтобы дальше ты еще авантюрила и авантюрила

Виставка картин Олени Никифоренко «Авантюра. Весна починається з любові» працюватиме до 14 березня.