Програма «Життя міста»

У розділі: 18016 відео | АрхівRSS
У Галереї мистецтв відкрилася виставка учнів Полтавської дитячої художньої школи "Нотки творчості"
695

У Галереї мистецтв відкрилася виставка учнів Полтавської дитячої художньої школи "Нотки творчості"

  Яскраві, вигадливі, цікаві… Живопис, графіка, аплікація - все це роботи учнів молодших класів Полтавської дитячої художньої школи «Нотки творчості». Близько 70 малюнків протягом двох тижнів експонуватимуться у галереї мистецтв. Юні митці дуже пишаються своєю першою серйозною виставкою. Кажуть, що у майбутньому хочуть пов’язати своє життя з мистецтвом.

Емілія Стогній, учасниця виставки:
-У Художній школі навчаюся майже 2 роки, а малюю я майже з 5 років.Малювання для мене - це відпочинок, це для мене невеличке занурення в чарівний світ, який же я сама і створюю

Всеволод Картальов, учасник виставки:
- Я намалював цю картину тому що вона передає емоцію радості. Вона така яскрава, передає різний колір. Мені подобається малювати. Я не думав, що моя картина буде на виставці. Тому що я думав, що хтось інший намалює краще чим я.

Анастасія Пасько, учасниця виставки:
- У мене на виставці сьогодні три роботи. Перша - натюрморт, друга - це такий фантастичний звір і третя - фантастична природа.Мені дуже подобається малювати, і я малюю не від коли прийшла до художньої школи, я малюю від 5 років, від 6.

Ідеї малюнків дітей різноманітні, - говорить директор Полтавської дитячої художньої школи Ірина Конопля. Додає, що усі вони виконані в рамках навчальної програми .

Ірина Конопля, директор Полтавської дитячої художньої школи:
-Зараз ми намагаємося використовувати найменшу можливість для того, щоб презентувати творчість наших дітей. Організували виставку найменших. Тому що старші дітки мають досконалі знання, а маленькі - вони тільки прийшли і хотілося трошки їм як стимул в такому визначному місці і їхні роботи також презентуються в цьому залі.

Серед представлених робіт - переможці багатьох конкурсів - міських, обласних та всеукраїнських.