Програма «Життя міста»

У розділі: 18016 відео | АрхівRSS
На проведення капремонтів у шкільних санвузлах у Полтаві виділили майже 11 млн грн
858

На проведення капремонтів у шкільних санвузлах у Полтаві виділили майже 11 млн грн

  Питання встановлення кабінок і перегородкок в шкільних туалетах нарешті вийшло на фінішну пряму. За результатами третьої сесії Полтавської міської ради 8 скликання від 19 березня з міського бюджету виділено 9,3 млн грн на капремонт 58 туалетів у 6 навчальних закладах.

Але для оновлення 126 кабінок та встановлення 57 перегородок у вбиральнях 43-х шкіл Полтави потрібні додаткові кошти. З цим питанням наприкінці лютого до міського голови О. Мамая звернулася депутатка Полтавської міської ради Маріанна Соліман, підготувавши відповідне звернення.

Маріанна Соліман,депутат Полтавської міської ради, голова комісії з гуманітарних питань:
-З моменту, коли мене обрали головою гуманітарної комісії, на мої очі потрапила петиція Едуарда Ткаченка з приводу того, що батькам дуже наболіло питання з санітарними кімнатами. З того моменту я почала власне розслідування і вже потім надала листа офіційного на Департамент освіти, щоб вони нам надали інформацію щодо цього питання

23 березня Маріанна Соліман написала у Фейсбук про те, що отримала офіційного листа про те, що на встановлення в шкільних туалетах дверцят та перегородок, а також на не передбачений раніше капітальний ремонт шкільних вбиралень, виділено з міського бюджету 1 млн 488 тис грн.
 Маріанна Соліман,депутат Полтавської міської ради, голова комісії з гуманітарних питань:
-Вчора, коли я отримала офіційного листа, я зраділа, як маленька дитина. Я знала, звичайно, що нададуть ці кошти, тому що 19-го на сесії ми бачили це у бюджеті було вже закладено.Ну наразі тепер 2 етап, за яким я буду слідкувати та теж буду сповіщати на своїй сторінці, етап вже впровадження цього рішення, тобто коли фізично у нас будуть санітарні кімнати облаштовані кабінками і дверцятами, де вони відсутні

Нагадаємо, як все почалося: ще в жовтні минулого року на сайті Полтавської міської ради зявилася петиція, у якій активісти міста закликали представників влади обладнати шкільні туалети перегородками, дверцятами та сидіннями.

Далеко не всі школярі користуються відкритими вбиральнями, діти стримуються та терплять, аби не стати об’єктом жартів та булінгу,- йдеться у петиції, автором якої є полтавець Едуард Ткаченко.

-Я адмініструю телеграм-чат і одного разу там дівчина опублікувала фото з 19 школи, фото туалетів, де жодних перегородок, жодних кабінок, просто в рядочок кілька унітазів стояло без сидінь навіть.

Буквально за кілька днів ця петиція зібрала більше 250 голосів. Тож, маємо надію, що під час літніх канікул шкільні вбиральні нарешті приведуть у належний стан. А приклад полтавця Едуарда Ткаченка доводить, що кожен з нас здатен змінити на краще та вдосконалити світ, що нас оточує.