Програма «Життя міста»

У розділі: 18016 відео | АрхівRSS
У Полтаві хочуть посилити карантин
1688

У Полтаві хочуть посилити карантин

Про ситуацію з Ковід-19 повідомили на традиційній апаратній нараді в облдержадміністрації. Нині на Полтавщині лікується від Ковіду 7420 осіб, а за добу захворіли 154 людини.

Олег Синєгубов, голова Полтавської облдержадміністрації :

- Область у нас знаходиться у стабільному стані. Однак, деякі населені пункти, зокрема, місто Полтава виникає звичайно занепокоєння, швидше за все, від сьогодні будемо проводити комісію ТЕБ і НС та посилювати карантинні заходи.

Директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак зазначив: минулого тижня в області досягли великої кількості хворих на Ковід.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації:

-Ми пересягнули рубіж на минулому тижні позначки 600, майже 700 випадків, які ми діагностували - це Ковід і на антигени , і кількість пацієнтів зросла і відповідно роботу треба посилювати.
Віктор Лисак повідомив: нині вірус мутує , він із коротким інкубаційним терміном.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації : 

-Сьогодні інфекція трішки інша, ніж та , яка була на початку 2020 року , вона надзвичайно високо контагіозна, вірус мутував і зараження надзвичайно великі. Терміни інкубаційні вони надзвичайно в короткий можна захворіти, якщо ви про контактували 3 доби достатньо для прояву захворювання.

Також на апаратній нараді зазначили : якщо минулоріч у групі ризику захворіти на Ковід-19 знаходилися люди похилого віку , то нині це вікова група від 30 років.