Програма «Життя міста»

У розділі: 18016 відео | АрхівRSS
На Полтавщині посилять карантинні заходи
1182

На Полтавщині посилять карантинні заходи

Сьогодні в ОДА відбулось засідання з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій. Там розповіли: згідно з розрахунками МОЗ Полтавська область перебуває у «помаранчевій» карантинній зоні.

Анатолій Журавльов, заступник директора обласного лабораторного центру

- Полтавська область знаходиться в помаранчевій зоні по індикатору визначення рівнім епідемічної небезпеки.06.02-06.20 Епідпоріг на всі ГРВІ перевищений на 11,5%. Коефіцієнт випадків інфекції менше 20 відсотків, однак майже на однаковому рівні .

Очільник Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Віктор Лисак розповів: Полтава, Горішні Плавні, Лубни, Миргород, Гадяч вже фактично у «червоній» зоні.

Віктор Лисак, очільник Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА

 - Якщо дивитися віднесені до червоної зони , то ми поки що не потрапляємо у червону зону, сама Полтавська область . Але якщо дивитися у цілому , бо визначається на рівні МОЗ , але нас хвилює , що сьогодні рівень госпіталізації він збільшується і динаміка рівня госпіталізації , і завантаженість ліжок киснем.

В результаті обговорення учасники засідання прийняли рішення ввести додаткові карантинні обмеження з 3 квітня. Заборонять роботу закладів громадського харчування, крім роботи на виніс та доставки, роботу ТРЦ, крім продуктових магазинів, аптек тощо, приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності. Не працюватимуть магазини, крім тих, 60% площі яких займають продукти харчування, пальне, лікарські засоби та вироби медичного призначення, засоби гігієни та побутова хімія, засоби зв’язку, друковані ЗМІ, ветеринарні товари. Заборонять культурно-масові заходи, крім автоконцертів.

Перукарні та салони краси можуть продовжувати роботу за попереднім записом. Щодо освіти, то працюватимуть дошкільні заклади, початкова школа та спеціальні заклади освіти. Транспорт залишається працювати. Діятимуть обмеження до 17 квітня або до окремого рішення ТЕБ та НС.