Програма «Життя міста»

У розділі: 18016 відео | АрхівRSS
Погода на 6 квітня
90

Погода на 6 квітня

6-го квітня холодне повітря охопить західну частину України, вдень очікується +3+8 градусів, місцями 0+3 градуси. В Карпатах до 3-8 градусів морозу. Похолодання призупиниться перед Київщиною та Вінниччиною, саме звідси поки що ще побуде тепліша погода, завтра на Сході, Півдні, більшості центральних областей протягом дня очікується +9+13 градусів.

6-го квітня в західних областях України передбачається мокрий сніг, у Карпатах можливий сильний сніг, в Житомирській, Вінницькій, Київській та Чернігівській областях - періодично невеликий дощ. На решті території України - без опадів, лише в Криму місцями пройде незначний дощ.

У Києві у вівторок ще побуде тепліша погода, протягом дня передбачається +10+13 градусів. Збільшиться хмарність, є ймовірність невеликого дощу із цієї хмарності, проте нічого серйозно.

Холодна повітряна маса просунеться далі, водночас з південного заходу в Україну стрибоне циклон.Тому через цю сумнівну дружбу арктичного холоду та середземноморської вологи дощі переходитимуть у мокрий сніг, переважно на Заході та Півночі України. Лівобережжя належатиме теплішій погоді, тому там очікуються переважно дощі. 

Погода в Україні загалом передбачається 7-8 квітня складною, тому вже, за можливості, підготуйте і себе, і свої автомобілі.

У кінці тижня, ближче до вихідних, температура почне підвищуватися.

Повідомляє синоптик Наталка Діденко.