Програма «Життя міста»

У розділі: 18016 відео | АрхівRSS
На Полтавщині зростає кількість хворих на Ковід-19,- про це повідомили на апаратній нараді в ОДА
274

На Полтавщині зростає кількість хворих на Ковід-19,- про це повідомили на апаратній нараді в ОДА

  В Полтавській області зростає кількість хворих на Ковід,-про це повідомили на щотижневій апаратній нараді в облдержадміністрації. Директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак зазначив: були дні на минулому тижні, коли діагностували по вісімсот нових випадків.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я ПОДА :Пересягнули рубіж за 800. Тенденція, як бачите дійсно ми маємо тільки на вихідні дні їх менше, але якщо брати за неділю, то ми бачимо за 200 чоловік, які є. Кількість людей, які хворіють вона збільшується.
Також на апаратній нараді зазначили: на Полтавщині збільшується кількість летальних випадків, пов’язаних із ускладненнями від коронавірусу. Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я ПОДА :-На ранок на сьогодні ми маємо ще 12 чоловік, які померли, вік їх від 50-ти років до 78-80 років. Якщо ми дивимося, аналізуємо, то це продуктивний вік , трудоспособний вік, який сьогодні ми втрачаємо.

52,6% - заповнюваність ліжок у закладах охорони здоров’я Полтавщини, визначених для госпіталізації пацієнтів Ковід-19. 

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я ПОДА :

Щодо зайнятості ліжок, то на сьогодні ми пересягнули, якщо ми мали 43 відсотка на той понеділок, то ми пересягнули рубіж 52,5 . Є сьогодні території, які нас по зайнятості ліжок -це сьогодні Диканське КНП. Сьогодні в напрузі великій і Лубенська ЦРЛ, вчора вони у Лубенській лікарні розширили і в Миргородській. Питання до Зінківської ОТГ.

Нині 1772 пацієнти лікуються в амбулаторних умовах з пневмоніями, дітей - 87