Програма «Життя міста»

У розділі: 18016 відео | АрхівRSS
Жителі одного із сіл Полтавської громади задихаються від нестерпного смороду
458

Жителі одного із сіл Полтавської громади задихаються від нестерпного смороду

Жителі села Макарцівка Полтавської ТГ майже рік потерпають від нестерпного смороду. все - через перегеній, який вивозить до житлових будинків місцева агрофірма. Тутешні жителі говорять, що вже навіть одяг проймається смородом.
 Олександр місцевий житель:
- Наш дім знаходиться метрів за 200 від цієї навозної кучі, коли дружина вивісила стірку дитячу, то стріка пропиталася навозом таке відчуття, що її вимокали в якийсь навоз, а потім вивісили сушутися вона вивітрювалася 2 дні, і перестірували потім 3 рази, щоб вивонявся запах.

Валентина місцева жителька:
- Люди страждають, які алергетіки це не видержують оці запахи, оцей сморід, оці мухи.  вийти нікуди вітер повертається куругом оцей сморід, а в селі діти дихають цим смородом.

 Тамара місцева жителька:
- Те що сморід, а що нашестя мух, не можливо ні посидіти, ні їсти зварть.
Староста села говорить,за цей час до фірми неодноразово надсилали зверення з проханням складати перегній подалі від населеного пункту, але ті не реагували.

 Олександр Іщенко староста села Макарцівка:
- Така фірма як його складірує «Вітал-агро», їй направлялися листи, щоб вони складірували на відстані не ближе 500 метрів від населених пунктів, ну відповідей на ці листи ніяких не поступало і як воно продовжувалося складіруватися так і складірується.

У фірмі «Вітал-агро» надавати коментрі відмовилися, але пообіцяли прибрати перегній найближчим часом. І вже на момент створення сюжету жителі повідомили - на місці розпочала роботу спецтехніка.

Люди сподіваються - бруд і сморід більше не повернуться на їхні подвір"я.