Програма «Життя міста»

У розділі: 18016 відео | АрхівRSS
Сьогодні 80 років виповнилося б Олексію Ландарю
140

Сьогодні 80 років виповнилося б Олексію Ландарю

5 квітня 80 років виповнилося б Олексію Михайловичу Ландарю. Почесному громадянину Полтави, Заслуженому будівельнику України, кандидату технічних наук, повному кавалеру ордену «За заслуги», кавалеру орденів «Знак пошани» та «Трудового Червоного прапору», Святого рівноапостольного князя Володимира Великого, депутату Полтавської міської ради . Народився Олексій Ландар у селі Петрівка Полтавського району. Навчався у будівельному інституті. Розпочавши трудовий шлях інженером в товаристві Полтавтрансбуд, і підприємству , і будівництву присвятив усе своє життя.
Генеральний директор підприємства з 1976 -го Олексій Ландар був справжнім професіоналом своєї справи, мудрою, вимогливою, енергійною та щирою людиною, що віддала своє життя розбудові Полтави. Під його керівництвом товариством «Полтавтрансбуд» збудовано та реконструйовано десятків об’єктів у Полтаві. Це й палац дозвілля «Листопад», підземний комплекс «Злато місто», Свято-Успенський собор, Храм Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Не забував і своєї малої батьківщини села Петрівки. За його меценатської допомоги там зведено дитячі майданчики, відреставровано пам’ятники і не тільки.
Пішов з життя Олексій Михайлович після тривалої хвороби 4 липня 2019 року, на 79 році життя. Поховали його в селі Петрівка неподалік збудованого ним же Храму Святого Архістратига Божого Михаїла. У Полтаві його пам"ятають і глибоко шанують, тож до Дня будівельника пам’ять увіковічнили меморіальною дошкою на фасаді рідного Полтавтрансбуду.