Програма «Життя міста»

У розділі: 18016 відео | АрхівRSS
Незважаючи на пандемію ЗНО цього року проходитиме без довідок про щеплення й у традиційному форматі
99

Незважаючи на пандемію ЗНО цього року проходитиме без довідок про щеплення й у традиційному форматі

Навіть з огляду на те, як погіршується ситуація з поширенням коронавірусу, коли майже щодня нові регіони потрапляють до червоної зони, варіант скасувати або перенести на інші дати ЗНО в цьому році не розглядається. Все відбуватиметься у традиційному форматі із дотриманням протиепідемічних заходів, - наголошує відповідальна за проведення ЗНО на Полтавщині Наталія Барболіна.

Наталія Барболіна, відповідальна за проведення ЗНО на Полтавщині:
- Все відбудеться за тієї процедурою, яка прописана регламентом і, звичайно, з дотриманням усіх протиепідемічних заходів, які передбачені: і температурний скринінг, і допуск на пункт тестування лише тих, у кого температура не перевищує 37,3, і з дотриманням соціальної дистанції при вході на пункт, і буде здійснено провітрювання приміщень.

Довідок щодо вакцинації чи антитіл з учнів ніхто вимагати не буде, - говорить Наталія Барболіна. Такий підхід радує цьогорічну випускницю Валентину. Дівчина каже, що пандемія вплинула не лише на останній рік навчання у школі, а й на підготовку до тестування. Здебільшого вона проходить самостійно і вдома. А це ускладнює процес підготовки, бо завдання змінили.

Валентина Литовченко, учениця 11 класу:
- 2021 рік - рік змін в освітній програмі. Змінилася структура ЗНО, їхня складова завдань, тому це ускладнює підготовку. Зараз відбувається самопідготовка для кожного учня.За допомогою різноманітних освітніх програм, також допомагає школа, репетитори.Я сподіваюся, що підготовка не пройде дарма і кожен з нас отримає свій зароблений результат.

На сьогодні на основну сесію ЗНО у Полтавській області вже зареєструвалося 12 795 осіб. Нагадаємо, вона триватиме від 21 травня до 15 червня. Якщо учасник не зможе брати участі в одному чи декількох тестуваннях основної сесії й матиме довідку, яка підтверджуватиме, що той захворів, то можна буде взяти участь у додатковій сесії: від 26 червня до 16 липня, - заспокоюють у Департаменті освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.