Програма «Життя міста»

У розділі: 18016 відео | АрхівRSS
Завтра в Україні очікується прохолодна погода – синоптик
99

Завтра в Україні очікується прохолодна погода – синоптик

7-го квітня на території України холодна повітряна маса організує низьку температуру повітря та навіть сніг із мокрим снігом на Півночі, місцями у західних та центральних областях України. Температура повітря в цих регіонах опускатиметься до +1+5 градусів. Східна частина опиниться у теплому секторі циклону, тому, наприклад, на Луганщині та Донеччині температура повітря досягатиме впродовж дня +14+18 градусів.

Тепліше повітря, ясно, що провокуватиме переважно дощову погоду. Дощі через діяльність активного циклону, очікуються на Сході, Півдні та в багатьох центральних областях, тих, що ближче до східної частини. Стовпчики термометрів піднімуться до +9+13 градусів. У Луганській, Донецькій областях та на Запоріжжі - до 14-18 градусів тепла.

Взаємодія північних та південних атмосферних процесів зумовить посилення вітру до рвучкого, часом сильного. У Києві завтра погода зміниться. Очікується похолодання до денних +3+5 градусів. Дощ перетворюватиметься у мокрий сніг. Південно-західний вітер перейде на північний та північно-західний, буде поривчастим.

Вихідними, 10-11 квітня, атмосфера вгомониться і погода буде сонячною та теплою погодою.

Повідомляє синоптик Наталка Діденко.