Програма «Життя міста»

У розділі: 18016 відео | АрхівRSS
Підприємці Полтави мітингують другий день
175

Підприємці Полтави мітингують другий день

Підприємці Полтави мітингують другий день. Шостого квітня зранку працівники Речового ринку перекрили автодорогу Київ - Харків, пізніше перемістилися до будівлі міської ради. Вони вимагають, щоб їм дозволили працювати під час посилених карантинних обмежень .

Олександр Лещенко, учасник мітингу:- Такий вибірковий локдаун, коли все працює крім трьох ринків є знаковою дискримінацією.Це вже другий день акція. Це попереджувальні акції, зараз ми вже звернулися до міської ради для того, щоб вона нас підтримала у вирішенні цього питання.

На мітингу і пані Олена. Говорить: плату за все не відмінили, а роботи немає.

Олена, учасниця мітингу: -Хочемо відстояти своє право на роботу , тому що постійно закупляємо товар і не можемо його продати. Родині нема за що жити.  Нам потрібно платити за місця , за комунальні, годувати родину, а ми сидимо вдома просто. Нам навіть на ліки грошей немає.

Пізніше мер Олександр Мамай зустрівся з підприємцями. Розповів: розуміє становище , в яке вони потрапили.

Олександр Мамай, міський голова Полтави :-Прямо сьогодні поспілкуємось з губернатором.  Я йому все доповім , я думаю ми знайдемо спільну мову, якщо ні, то дійсно будемо підіймати питання, будете формувати списки офіційно підприємців , як і працюють на ринку «Речовий» і не виключено, що будемо давати компенсацію фінансову.

Нагадаємо, обласна комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення про посилення карантинних обмежень у п"яти громадах області з 3 по 17 квітня або до окремого рішення .