Програма «Життя міста»

У розділі: 18016 відео | АрхівRSS
Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради
190

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради

 Відбулося засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради. Члени виконкому розглянули проєкти рішень, які важливі для розвитку та життєдіяльності громади, стосуються соцрозвитку, культури, комунального майна, транспортних перевезень та зв'язку, освіти, цивільного захисту та оборонної роботи, сфери житлово-комунального господарства, капітального будівництва.

Олександр Мамай, міський голова Полтави :
- Виконком працює , я задоволений, що він працює у повному обсязі і приємно, що є розуміння у членів виконавчого комітету .Тому, якщо ви звернули увагу виконавчий комітет сьогодні пройшов швидко, пройшов коректно, всі питання вирішені на цей час і працюємо надалі.  Поділили кошти за пільгові перевезення, поділили кошти тим людям, хто потребує цього -це онкохворі, хворі з Ковідом багато йде звернень і працюємо надалі.

Також на засіданні виконкому розглянули питання про розміщення зовнішньої реклами - в місті заплановане зменшення кількості рекламних об’єктів.

Андрій Карпов, секретар міської ради :
-Для того, щоб в місті стало ще менше реклами, тому що у нас дуже завантажений центр, ці величезні конструкції 3 на 4 метри вони закривають історичні пам’ятки.  Була проведена  зустріч з операторами цих конструкцій і вони пообіцяли протягом певного часу 20 відсотків прибрати якісь з центральної частини, якісь з околиць. І привести ці конструкції до нормального вигляду.

Підтримали питання про організацію харчування дітей та учнів у закладах Полтави та встановлення вартості харчування.

Валерій Пархоменко, перший заступник міського голови:
- Ми на сесії прийняли рішення про створення комунального підприємства. Сьогодні вже наступний крок по виконкому про харчування дітей у наших закладах.Я хочу повідомити, що дошкілля  і харчування від 25-40 гривень варіюється від того, який заклад і час перебування. Потім профтехосвіта більше трьох тисяч дітей і це 110 гривень трьохразове харчування і 1-4 класи , і пільгові категорії харчування одноразове в закладах освіти це близько 13 тисяч дітей. Сума харчування 20 гривень.

Окрім цього на засіданні виконкому повідомили про закінчення опалювального сезону 12 квітня, а не 8, відповідне рішення змінили через різке похолодання. Загалом члени виконкому розглянули 23 питання.
Наступне засідання виконавчого комітету заплановане на 21 квітня.