Програма «Життя міста»

У розділі: 15299 відео | АрхівRSS
наукова-практична конференція присвячена теоретико-практичній спадщині А. Макаренка
155

наукова-практична конференція присвячена теоретико-практичній спадщині А. Макаренка

Вже тринадцятий рік поспіль у стінах полтавського педагогічного університету відбувається наукова-практична конференція присвячена теоретико-практичній спадщині Антона Макаренка. Цього року вона набула статусу міжнародної, а за головну тему обрали контекст євроінтеграційних тенденцій вітчизняної освіти у його роботах, актуальність яких відзначають і досі.

 Марина Гриньова, доктор педагогічних наук
"Спадщина педагогічна у нього.....педагог, учень, вихованець."
На конференцію завітав також і голова обласної ради, колишній педагог Петро Ворона. Він сказав, що прочитавши усі роботи Макаренка, може впевнено стверджувати, що саме його вчення мають бути основою освітянських процесів.

 Петро Ворона, голова Полтавської обласної ради
"Сьогодні ідеї Макаренка освітянські.... які взяли це вчення за основу."
На самій конференції підіймали найрізноманітніші питання педагогічної галузі: від режиму харчування до лідерських якостей вихованців та їх взаємин з наставниками. Виступали не лише досвідчені педагоги з України, Росії, Німеччини та Польщі, а й студенти, яким у майбутньому доведеться також працювати з учнівською молоддю. Також у рамках конференції запланована екскурсія до Ковалівки, де знаходиться музей-заповідник Антона Макаренка.