Програма «Життя міста»

У розділі: 15299 відео | АрхівRSS
День сміху
112

День сміху

Сміятися людина починає ще з пелюшок і, на жаль, говорить практикуючий психолог Олена Турас, з віком сміху у житті стає менше. А між іншим, сміх зміцнює імунітет, заспокоює та перемагає стрес. Поруч із тим психолог радить: позитиву щодня має бути якнайбільше і день сміху, що відзначають першого квітня, неабияка нагода нагадати собі про це.
 Олена Турас, практичний психолог
"Звичайно, почуття гумору...і соматичних хвороб"

У деяких країнах навіть впроваджують такий різновид психотерапії як лікування сміхом. Хоч в Україні хвороби серця чи туберкульоз таким чином не лікують, все ж полегшити собі життя за допомогою сміху - можна.

Олена Турас, практичний психолог
"Я б радила.... приваблювати до себе людей"

Полтавці ж 1 квітня асоціюють не лише з днем сміху, а й з днем народження Гоголя чи навіть перельотом птахів, проте на відсутність почуття гумору не скаржаться.
"Юмор - єто достоинство серьёзного человека
 Я преподаватель.....приподносят сюрпризі "

Вміння жартувати це як м'яз, який можна розвивати, вважає КВНщик Костянтин Ізюмов. І почуття гумору аж ніяк не вроджене явище.

 Костянтин Ізюмов, екс-гравець у КВН
"А вообще ви видели... что я несу?"

Костянтин Ізюмов - один з тих людей, кому вдалося хобі зробити своєю професією, а вміння жартувати - роботою. І почуття гумору, виявляється, може стати основою професії.

 Костянтин Ізюмов, екс-гравець у КВН
"Єто очень многолетний труд..работой"

Професійні жартівники радять: якщо на все дивитися з боку позитиву, то жартом може стати що завгодно, єдине просять не називати КВН КВК і
не просити КВНщиків жартувати при кожній зустрічі. А ще, зізнаються, анекдотів один одному ніколи не розказують.