Програма «Життя міста»

У розділі: 18314 відео | АрхівRSS
На Полтавщині має з`явитись перша бетонна дорога місцевого значення
3316

На Полтавщині має з`явитись перша бетонна дорога місцевого значення

Минулого року Агенство місцевих доріг зекономило близько ста мільйонів гривень і додатково відремонтувало 15 кілометрів трас. Цього вдалося досягти завдяки контролю і ефективності роботи - повідомив на пресконференції директор Агенства місцевих доріг Олексій Басан.

Олексій Басан - директор Агенства місцевих доріг:
-За підсумками минулого року ми стали, Полтавська область, зокрема наше підприємство стало одним із лідерів за ефективністю роботи ремнотних робіт.Тобто ми в повному обсязі реалізували вісі об’єкти які були заплановані, а також розпочали один із найбільших інфраструктурних об’єктів це дорога Лубни-Чорнухи

Цьогоріч ремонтувати дороги планують за сучасними технологіями - зауважив Олексій Басан. Обиратимуть ділянки за принципом пріоритетності.

Олексій Басан - директор Агенства місцевих доріг:
-В Полтавській області найбільша протяжність місцевих доріг серед всіх регіонів, це 7821 кілометр .Для того щоб обрати дороги які ремонтуватимуться за залишковим принципом, як обрати найприорітетніші дороги за цим питання ми звернулися для його вирішення до науковців

До уваги брали і розміщення опорних шкіл, медичних округів та важливі соціальні об’єкти - зазначив посадовець.

Олексій Басан - директор Агенства місцевих доріг:
-Наш амбітний план за 5 років відновити повністю асфальтне покриття 600 кілометрів місцевих доріг В цьому році фінансування 1 млрд. 71 млн. гривень, розподіл цих коштів буде таким чином 42% на капітальний ремонт.Середній поточний ремонт 18% і 20% іде на експлуатаційне утримання
У 2021 році проведуть капітальні та поточні середні ремонти таких доріг - «Гадяч-Миргород, «Миргород-Велика Багачка-Байрак-Поділ», «Диканька-Решетилівка», «Мостовівщина-Великі КрИнки», «Кременчук-Власівка», «Стасі-ГаврОнці», «Мала Рублівка-Рунівщина», «Шили-Надержинщина», «Машівка-Карлівка» та «Київ-Харків-Довжанський».

Олексій Басан - директор Агенства місцевих автодоріг:
-У цьому році перший серед місцевих доріг хочемо зробити такий експеримент Кременчук - Манжелія, це дорога яка з’єднує державну дорогу М-22 з підприємством «Укртатанафта», де здійснюється швидкісний рух, а також великовагового та перевантаженого транспорту ми плануємо там розпочинати вже в цьому році першу бетонну дорогу.Хочемо зробити укочено бетоном кілька кілометрів до «Укртатнафти».

Яка дорога в пріорітеті цього року можна побачити на відповідній карті, оновлення інших місцевих шляхів можливе за співфінансування з місцевою владою - зауважив Олексій Басан. Щодо ямкового ремонту, то пообіцяв - він розпочнеться вже незабаром.