Програма «Життя міста»

У розділі: 18314 відео | АрхівRSS
У сімейній клініці стартувала безкоштовна вакцинація, розрахована для людей віком від 65+
628

У сімейній клініці стартувала безкоштовна вакцинація, розрахована для людей віком від 65+

Щеплення від Ковід 19 стають доступними. У сімейній клініці на Подолі стартувала вакцинація людей похилого віку, а саме 65+. Відтепер захистити себе можна безкоштовною вакциною, схваленою до застосування Всесвітньою організацією охорони здоров`я - розповідає директор сімейної клініки Ганна Яблоновська.

Ганна Яблоновська - директор сімейної клініки:
-Вакцина яку ми отримали, це AstraZeneca виробництво Південна Корея.Ця вакцина є безпечною, пройшла всі етапи випробовування.Ця вакцина використовується в різних країнах, не лише в Україні

Щеплення в сімейній клініці буде проходити 3 дні, із 28 по 30 квітня включно - додає Ганна Яблоновська. Вакцинуватися зможуть не тільки ті, у кого укладена тут декларація із сімейним лікарем, а й усі бажаючі.

Ганна Яблоновська - директор сімейної клініки:
-Ми одна з приватних клінік які вакцинують від коронавірусу.Ми вважаємо що це дуже важливо і забезпечить імунітет всієї країни вцілому, ми дуже прагнемо до того щоб в Полтаві були здорові люди.Перш за все ми запрошували своїх декларантів, ми телефонували їм.Для того щоб отримати вакцину не треба попередньо якось готуватися спеціально, тобто людина приходить зранку.Людина отримує вакцину і ще пів години вона має провести у нас під наглядом лікарів
Ретельний огляд пацієнта, визначення стану його здоров`я та заповнення інформаційної згоди. Це основні пункти перед щепленням. Їх пройшла і лікар-педіатр сімейної клініки - Галина Карандєєва. Вона виявила бажання вакцинуватися цього дня першою. Адже вважає це необхідним засобом захисту себе та оточуючих.

Галина Карандєєва - лікар-педіатр сімейної клініки:

-Вакцинація це завжди краща профілактика захворювання, тому довго я не думала, звичайно як з`явилась вакцина, вирішила що треба вакцинуватися.Після вакцинації почуваю себе чудово, ніяких побічних реакцій немає.Вакцина перевірена, треба не боятися і вакцинуватися.

Бажання вакцинуватися виявило чимало полтавців. Серед них і полтавка Людмила Зубенко. Зробити щеплення її запросила адміністрація клініки - говорить вона. І не вагаючи одразу погодилась, результатом задоволена - додає пані Людмила.

Людмила Зубенко - полтавка
-Я записувалась на сайті МОЗ, мені звідси подзвонили і запросили.Все проінструктували дуже добре, записали інформаційний лист, записали в журнал, занесли в комп’ютер, а потім молодий чоловік зробив укол.Я дуже задоволена.Адміністрація на своєму місці, персонал на своєму місці, а там де вакцинують там же взагалі чудові люди сидять, другі після Бога

Крім цього, у клініці можна отримати консультацію та лікування цілої низки вузькопрофільних фахівців, а також укласти декларацію із сімейним лікарем та отримувати безкоштовні послуги гарантовані державою.