Програма «Життя міста»

У розділі: 18314 відео | АрхівRSS
Міську традиційну Великодню виставку презентували в Галереї мистецтв
734

Міську традиційну Великодню виставку презентували в Галереї мистецтв

Традиційну Великодню виставку представили в Галереї мистецтв. Поки що тільки для телебачення, адже діють карантинні обмеження. Роботи малювали вихованці закладів естетичного виховання Полтави.

Ольга Курчакова, директор Полтавського художнього музею «Галереї мистецтв» ім. М. Ярошенка:- Діти і студії , і школи відгукнулися , 10 навчальних закладів взяли участь у цьому проекті , і крім того діти самі від себе приносили роботи , які не навчаються в жодній школі, студії. Ми щасливі , що таке неймовірне розмаїття дитячих робіт , технік , напрямків.
На виставці представлено роботи ста юних авторів. Більшість із них працює з талановитими і досвідченими педагогами.

Вікторія Гуржій, співробітник Полтавського художнього музею «Галерея мистецтв» ім. Миколи Ярошенка: - Дуже цікаво, що діти чекають цього дня. Цього річ такий трішки складний час , ми відкриваємо цю виставку поки що без глядачів, але дуже сподіваємося, що буквально пройде тиждень два і відкриємо цю виставку для зацікавлених осіб.

Великодня тематика у дітей найулюбленіша,-говорить член Національної спілки художників України Алла Тимошенко.

Алла Тимошенко, член Національної спілки художників України:-Такі виставки дають можливість робити новий крок, сходити вище і те наскільки представляють на Міжнародних виставках, які беруть перші місця, не забувайте, який вклад в це завдяки виставкам.

У музеї сподіваються, що невдовзі роботи юних художників зможуть подивитися всі бажаючі