Програма «Життя міста»

У розділі: 18314 відео | АрхівRSS
Полтавська область може вийти з "червоної" зони
836

Полтавська область може вийти з "червоної" зони

У Полтавській області фіксують зниження показників рівня госпіталізації з COVID-19 й інших параметрів, які визначають рівень необхідних карантинних обмежень. У зв'язку з цим регіон незабаром може вийти з "червоної" зони.

Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синегубов.

Глава держадміністрації написав, що рівень госпіталізації знизився з 80 до 58,2 на 100 тис. населення (норма - ≤60), також до 44,7% зменшилася завантаженість ліжок для лікування пацієнтів з коронавірусом (норма - ≤65%).

Синегубов зазначив, що завищеними залишаються коефіцієнти виявлення інфікування - 21,7% (норма - ≤20%), і кількості випадків пневмонії - 130 випадків на добу (МОЗ не визначає норму, раніше на Полтавщині фіксували до 200 випадків на добу).

Поліпшення епідситуації та зменшення кількості "важких" COVID-пацієнтів дає надію на те, що скоро Полтавська область покине "червону" зону, впевнений глава ОДА.

"Напередодні свят прошу вас пам'ятати про карантинні заходи. Від цього залежить те, як швидко ми знову почнемо їздити в транспорті, відвідувати кафе і кінотеатри", - написав він.

Наразі МОЗ використовує кілька критеріїв для визначення умов карантину в регіоні. Якщо 2 і більше позиції перевищені, область стає "червоною". Згідно з даними від 29 квітня, Полтавська область має можливість стати "помаранчевою" або "жовтою", якщо відповідне рішення прийме Комісія з ТЕБ та НС.