Програма «Життя міста»

У розділі: 18314 відео | АрхівRSS
На базі Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги відбулася експериментальна гігієнічна обробка карети «швидкої»
454

На базі Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги відбулася експериментальна гігієнічна обробка карети «швидкої»

На хвилі пандемії, яка ніяк не відступає, світ активно шукає нові методи боротьби та профілактики. Останнім часом у Європі все частіше дезінфікують поверхні розчином діоксиду титану, який вбиває всі види мікробів, бактерій і вірусів, у тому числі й Covid-19, та припиняє їхнє подальше поширення. Тож в рамках експерименту у Полтаві провели гігієнічну обробку поки що однієї карети швидкої допомоги із використанням цього покриття.

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА:
-Ми подивимося результати за два тижні, за місяць і будемо визначатися чи дієва ця речовина чи ні. Якщо буде підтверджений захист на практиці не тільки документами, то Полтавська ОДА і Полтавська обласна рада з депутатами оголосить щодо проведення тендерів на обробку усього транспорту, і можливо місць основних знаходжень людей, контактних поверхонь в лікарнях

Засновниця та директор компанії Світлана Ющенко, яка запропонувала провести таке дослідження, каже, що обробка діоксидом титану винайшла угорська фірма і воно є безпечним для людей і тварин.

Світлана Ющенко, директор з якості компанії «Дісковер»:
-Основна діюча речовина - це діоксин титану. Саме він робить це покриття фото каталітичним, завдяки йому на поверхні утворюються вільні радикали, які створюють перекис водню, і саме в цьому тонкому шарі і вбиваються всі мікроорганізми. Воно наноситься один раз та діє протягом року.

За словами представників компанії, ціна процедури залежить від площі обробки. У рамках експерименту покриття провели безкоштовно. Оскільки дії препарату вистачає на рік, то ціна засобу буде меншою, ніж сукупна ціна інших препаратів, які потрібно використовувати по кілька разів на день, - зазначають у компанії.