Програма «Життя міста»

У розділі: 18314 відео | АрхівRSS
Засідання комісії міської ради з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету,фінансів не відбулося
517

Засідання комісії міської ради з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету,фінансів не відбулося

Засідання постійної комісії міської ради з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів, призначене на 29 квітня 14.00 не відбулося. На ньому мали розглянути питання про проєкт рішення виконавчого комітету міськради «Про внесення змін до показників бюджету Полтавської міської територіальної громади на 2021 рік". Але з 9 депутатів, які входять до ключової бюджетної комісії, на засідання з"явилися лише троє - це Сергій Каплін, Олександр Дедюхін та голова комісії Ігор Еренбург.

 Сергій Каплін - депутат Полтавської міської ради:
-І ми, нажаль, не можемо сьогодні прийняти низку важливих соціальних рішень, що стосуються інклюзивного ресурсного центру і виділення необхідних коштів, Департаменту охорони здоров’я Полтавської міської ради (мова йде про центральну районну клінічну лікарню ПМР, Управління соціального розвитку міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, у ЖКГ - мова йде про те, щоб додати кошти до благоустрою нашої громади

Ми розуміємо, що чистий четвер, більшість українців займаються підготовкою до Великодня, але сьогодні - робочий день, і люди обирали нас, щоб ми працювали- зауважив Сергій Каплін.

Сергій Каплін - депутат Полтавської міської ради:
-Таким чином по суті заблоковано весь соціальний блок питань. Де це депутати? Ви паски печете, яйця красите? Чим ви зараз зайняті о 14-30, коли вас громада чекає на своїх робочих місцях

Олександр Дедюхін - депутат Полтавської міської ради:
-Мені довелося між службами (зранку служба, увечорі служба), а я залишаю людей, які теж потребують допомоги, приходжу на комісію і тут бажу саботаж

Ігор Еренбург - голова комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів Полтавської міської ради:
-Ми їм всім телефонуємо - той уїхав, той не доїхав, автівка зламалася. Ну це, знаєте, ми - не діти. Тут серйозні питання, а ми бачимо таке ставлення, як відносяться колеги до своєї роботи.

При цьому напередодні усі члени комісії підтвердили свою присутність, таким чином засідання ми змушені перенести, - зазначив Ігор Еренбург та закликав депутатів переглянути своє ставлення до роботи.