Програма «Життя міста»

У розділі: 18314 відео | АрхівRSS
Виликодню випічку торгової марки «Кулиничі» за оригінальними рецептами та з натуральних складових освятили на підприємстві
468

Виликодню випічку торгової марки «Кулиничі» за оригінальними рецептами та з натуральних складових освятили на підприємстві

Без них ми не можемо уявити Великдень. Смачні, свіжі, апетитні паски Полтавського комбінату хлібобулочних виробів торгової марки «Кулиничі» за оригінальними рецептами та з натуральних складових , тільки вони можуть конкурувати з домашньою випічкою. А вибір їх різноманітний: починаючи від рецептури, смаку , закінчуючи оформленням. Тут заздалегідь підбирають сировину, яка буде найкращою.

Людмила Одокієнко, інженер-технолог Полтавського комбінату хлібобулочних виробів ТМ «Кулиничі»:
-Весняний кекс –це наш фаворит. Його найбільше смакують наші полтавці і ми його випускаємо дуже велику кількість. Він здобний , входить туди молоко, меланж і родзинки, ваніль, оздоблюється він помадою із білка і драже кольоровим. Також є у нас «Святковий» кекс, він відрізняється рецептурою і в його склад входить, крім родзинок, цукати апельсина.

А ось для гурманів та найприскіпливіших і тих, хто бажає чогось з італійським присмаком – кекс «Панетон».

Людмила Одокієнко, інженер-технолог Полтавського комбінату хлібобулочних виробів ТМ «Кулиничі»:-Рецептура дуже багата. Виробляється виключно на жовтках. Тривалий термін виробництва  забезпечує свіжість і його такий неперевершений смак протягом дуже тривалого часу.

До осель полтавців Великодня продукція Полтавського комбінату хлібобулочниз виробів торгової марки «Кулиничі» потрапить вже освяченою.

Людмила Одокієнко, інженер-технолог Полтавського комбінату хлібобулочних виробів ТМ «Кулиничі»:
-Ми спочатку нашого процесу виробництва аж до кінця всі процеси освячуємо. Освячення проходить кожен день, щоб наша продукція виходила з підприємства вже освячена , щоб наші полтавці в такий буремний час мали змогу придбати освячені паски і не наражати себе на небезпеку.

Близько десяти років освячує паски на підприємстві протоієрей Миколай Довганич.

ПРОТОІЄРЕЙ МИКОЛАЙ ДОВГАНИЧ, ключар Свято-Макаріївського кафедрального собору - Багато років поспіль ми приходимо і починаємо освячувати від закваски і закінчуючи готовою продукцією. Це символічно і правильно, бо Господь говорить, що людина повинна все приймати у себе чисте , а через освячення ми знаємо для самих працівників, робітників.

Цього року планують освятити близько сімдесяти п’яти тисяч пасок ,-говорить генеральний директор Полтавського комбінату хлібобулочних виробів Олександр Козуб.

Олександр Козуб, генеральний директор Полтавського комбінату хлібобулочних виробів ТМ «Кулиничі»:
- Паски повинні бути освячені. А зараз це взагалі дуже актуально, тому що не всі можуть піти до церкви .  Ми освячуємо і навіть клеїмо на пасках, що вона освячена, для того, щоб люди були впевнені, що вони мають освячену паску і можуть відсвяткувати Великдень так як вони цього хочуть.

Вже на полицях магазинів Полтави та всієї області свіжа , духмяна , великодня продукція Полтавського комбінату хлібобулочних виробів торгової марки «Кулиничі», варто раз спробувати, щоб запам’ятати неповторний смак .