Програма «Життя міста»

У розділі: 18314 відео | АрхівRSS
Із апаратної наради в ОДА: тенденція до зниження хворих на Ковід-19 в області
508

Із апаратної наради в ОДА: тенденція до зниження хворих на Ковід-19 в області

Тенденція до зниження хворих на Ковід-19 в області вже простежується,-про це повідомили на щотижневій апаратній нараді в Полтавській облдержадміністрації. Директор Департаменту охорони здоров я Віктор Лисак розповів :аналізуючи ситуацію впродовж попередніх двох тижнів, констатували до 900 випадків захворюваності на коронавірус за добу, нині набагато менше.

Віктор Лисак, директор ДОЗ ПОДА:-Якщо дивитися по моніторингу ситуації по активних пацієнтів, то ми маємо тенденцію щодо кількості зменшення. По кількості тих, хто сьогодні саме більше хворіє ми можемо знайти , де саме більше є хворих.

Нині найбільша кількість виявлених захворювань припадає на Полтаву: із шістсот шістдесяти шести виявлених випадків за добу в області, понад 300 припадає на місто. Також на апаратній нараді повідомили: триває процес вакцинації. На сьогодні колективи від 50 осіб і більше можуть щепитися за бажанням .

Віктор Лисак, директор ДОЗ ПОДА :-Чому держава приймає такі рішення, що вакцинувати, в першу чергу, 65+ і інші категорії вакцинувати. В структурі смертності ви бачите , що 80+ саме більше людей , які померли .

Напередодні свят губернатор нагадав рекомендації МОЗ під час освячення пасок.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:-Розташування дозволено не більше 1 людини на 4 квадратних метри. Дистанція не менше півтора метри. Вхідні двері у приміщенні храмів завжди у відкритому стані. Обмеження обрядів, що передбачають фізичний контакт, наприклад, прикладання до святинь. Просимо відвідувати обряди благословення та освячення наборів лише 1 людини від сім ї.

На Великодні богослужіння на території храмів працюватиме поліція, яка контролюватиме дотримання соціальної дистанції.