Програма «Життя міста»

У розділі: 18854 відео | АрхівRSS
У Сонячному парку вкрали сакури
2876

У Сонячному парку вкрали сакури

У Полтаві в самому центрі міста зникло декілька сакур. Сонячний парк, тут їх висадили у 2018 році . Це був подарунок від японців. Полтавка Галина Антонівна припускає: сакури викрали.

Галина Антонівна, полтавка :-Тут покрали.Якби була караність більше, то, можливо б і не робили, а якщо в нас все дозволено, то з ума сходять. Ніхто нічого не карає ж. Все зло від безкарності.

А ось ці дівчата спеціально прийшли сфотографуватися з квітучими сакурами, натомість несподіванка - кілька японських дерев вже немає.

Катерина, полтавка: -Дуже гарно, спеціально прийшли подивитися.

Лідія, полтавка :
 -Якщо якийсь штраф і будуть карати, то чому вони тоді будуть ламати . Щось же повинні робити.

Любов Федорівна обурена: вважає , щоб такого більше не було -дерева повинні охороняти.

Любов Федорівна, полтавка : -Как у нас всегда. Пост должен быть. Охрану, охронять они такое должны .

Тим часом у поліцію про зникнення дерев ніхто не повідомляв - розповіли нам правоохоронці.

Руслан Возниця, речник патрульної поліції Полтавщини:-Загалом в цих діях вбачається порушення правил благоустрою населених пунктів. За такі дії передбачено відповідальність статтею 152 КУ про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладення на громадян штраф в розмірі від 340 гривень до 1360 гривень.

Для порівняння на сайтах, що реазізовують саджанці, ціна однієї сакури стартує від двох з половиною тисяч гривень. Хто понесе відповідальність за зниклі дерева -поки що невідомо.